Dojímavý príbeh o šťastí, ktoré držíme vo svojich rukách, hoci si to neuvedomujeme. „Toto je typ knihy, ktorá vo vás ešte dlho zostane... neuveriteľne dojímavé momenty slúžia ako nádherné uvoľnenie po temných a napínavých pasážach. A záver vás rozhodne rozplače,“ napísal portál Romantic Times o knihe Kristin Harmelovej Takto som mohla žiť.

Jedného dňa Kate Waithmanová vyprevadí svojho milovaného manžela Patricka do práce a viac ho živého neuvidí. Do taxíka, v ktorom sa Patrick vezie, narazí opitá vodička. Kate sa zrúti celý svet...

Prenesme sa o 12 rokov dopredu po tragickej nehode. Kate sa ako-tak zmieri s minulosťou. O ruku ju požiada Dan, muž, ktorý je v očiach mnohých ľudí pre Kate ideálny.

 

 

Ešte nedávno by od neho prijala prsteň bez zaváhania, ibaže v deň zásnub sa dozvie nečakanú správu – je neplodná. Odrazu sa na vzťah s Danom pozerá inými očami.

V tú noc sa Kate prisní neuveriteľne živý sen, v ktorom sa zobudí vedľa svojho zosnulého manžela Patricka v ich starom byte, akoby sa žiadna tragédia nestala. V tom sne má dcéru a je dokonale šťastná, oveľa viac ako s Danom.

Kate je zo sna, a neskôr aj z ďalších, vykoľajená a nevie, ako sa k Danovi zachovať. Tak veľmi túži po živote, ktorý mohla žiť. Katini blízki pripisujú jej pochybnosti predsvadobnému stresu. No čo ak je všetko celkom inak?

 

Čo keby sa váš život vyvinul inak?
Boli by ste šťastnejší?

 

Novinka Kristin Harmelovej, ktorá je známou autorkou svetových bestsellerov, je plná dojímavých momentoch a pasáží, pri ktorých sa budete cítiť úžasne. Kristin dlhé roky pôsobila ako novinárka (vyše desať rokov písala pre People), teraz sa žurnalistike venuje iba príležitostne a zameriava sa na knižné turné, návštevy knižných klubov, ale predovšetkým na písanie ďalšej knihy.

 

Prečítajte si aj Škandál v lepšej spoločnosti