Fantastická tekvica hokkaido, RECEPTY na skvelé jedlo

Fantastická tekvica hokkaido, recepty na skvelé jedlo s hokkaido tekvicou z kuchyne portálu Ženy v meste. Pripravte si s nami obľúbenú tekvicu na veľa spôsobov.

Fantastická tekvica hokkaido, recepty na skvelé jedlo s hokkaido tekvicou z kuchyne portálu Ženy v meste. Pripravte si s nami obľúbenú tekvicu na veľa spôsobov.

Fantastická tekvica hokkaido, recepty

Hokkaido recepty. Foto - NelaTekvica hokkaido je u nás počas jesene veľkým hitom. Recepty ako ju pripraviť, najmä obľúbenú krémovú hokkaido polievku vyhľadáva naozaj doslova celé Slovensko.

Tekvica hokkaido okrem toho, že má málo kalórií obsahuje množstvo zdraviu prospešných látok. Vďaka nim napríklad pomáha predchádzať infarktu a mŕtvici, zlepšuje zrak, alebo znižuje krvný tlak a má močopudné a protizápalové účinky. 

Okrem iného obsahuje aj mnoho antioxidantov a prečisťuje organizmus. A mnoho ďalšieho. Prečítajte si o skvelých účinkoch hokkaido tekvice viac - kliknite.

V tejto jedinej prehľadnej rubrike sme pre vás zoradili všetky recepty, ktoré aktuálne pre vás na webe zenyvmeste.sk z tekvice hokkaido ponúkame. Máme tu pre vás napríklad recept na obľúbenú pravú hokkaido polievku, alebo aj overený recept na pečenú hokkaido tekvicu, či skvelý recept na pýre z hokkaido tekvice.

Jednoducho receptov a možností čo pripraviť o obľúbenej tekvice je už dnes mnoho a poszupne budú pribúdať ďalšie. Zastavte sa u nás opäť aj túto tekvicovú sezónu po inšpiráciu.

 

 

Pravá hokkaido polievka

Najlepšia hokkaido polievka

Tekvica hokkaido recepty

Pečená tekvica hokkaido

Hokkaido ako priloha

Hokkaido polievka so zázvorom

Skvelá hokkaido tekvica chutí aj lieči, vitamíny, živiny, skladovanie, účinky

Najlepšia tekvica, recepty ako pripraviť jedlá z tekvice