"Vo svojich najkrajších šatách nebude žiadnej žene chladno."

Coco Chanel

 

 

Je to All-in-one, všetko v jednom. Kombinézu alebo overal je zábavný a ľahko sa nosí. Je láskou každého návrhára ako Pucci alebo Vanda Tentoni. Overal je úžasný v jeho rôznorodosti. Môžete siahnuť po rôznych farebných odtieňoch, rôznych farbách, materiáloch, môže byť v rôznych formách alebo klasicky čierny. Nosiť sa dá na rôzne udalosti. Tajomstvom úspechu tohto odevu je jednoduchosť a rieši klasickú dilemu: čo si dnes oblečiem. Ktorá z nás ju nepozná.

 

 

Je to stará dobrá otázka ako sama móda. Poznáte ten deň, keď už ráno viete, že nestíhate a to Vás ešte večer čaká večierok, na ktorom musíte vyzerať lepšie ako obyčajne. Tak to je deň: OVERAL.

Rovnako ako stylisti, ktorí ho nosia celú večnosť, budete vyzerať ženský a sexi! V skutočnosti kombinéza All-in-one je kúsok, ktorý je namiešaný dohromady z košele alebo topu a nohavíc. Dá sa nosiť cez deň i v noci, jednoducho ideál.

 

 

Ale pozor, je vhodný najmä pre tých, ktoré majú harmonický súmernú postavu. Ak ste bacuľka, radšej si vyberte overal s mäkkým závesov na strategických miestach ako je bruško a boky. V opačnom prípade riskujete príliš veľký dôraz na vaše krivky a to pôsobí vulgárne. Ak je vaša výška okolo160 cm, potom si zvoľte v úzkom strihu. Potrebujeme postavu predĺžiť a nie naopak. Ako ho nosiť cez deň?

 

 

Výborne sa kombinuje k Flip-Flop alebo sandálkam na nižšom opätku alebo aj sneakers. Môžeme ho doplniť dlhou vestou po členky a ako šperk pekne ukáže náramok Love Plastic alebo kvetinových náhrdelník. Vo večerných hodinách to chce Glam, takže to chce opätky. Krásne nám predĺžia postavu, budeme vyzerať nielen štíhlejšie, ale aj ženskejšie. Doplníme šperkom, veľké a zlaté sú v lete vždy IN, kto vyznáva fantáziu môže zvoliť dlhé retiazky v kombinácii Plastic vo výraznej farbe. Nakoniec zvolíme poshead v zaujímavej farbe a môžeme si užívať krásny letný večer.

 

 

Prečítajte si aj Bez bavlnenej košele, tuniky a farebnej kabelky nie ste na leto pripravená