BRATISLAVA. Koncert americkej raperky Nicki Minaj  sa mal na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu začať po 19. hodine, ako predskokan mal vystúpiť slovenský raper Majk Spirit. Nevystúpil ani jeden. 

 

Prečítajte si

Nicki Minaj chcela ruže, chipsy a šatňu ako pre kráľovnú

 

Koncert Nicki Minaj zrušili

Agentúra XL promotion, ktorá podujatie organizovala, najprv oznámila, že začiatok koncertu sa presúva na 21.00 h. Ako dôvod uviedli neskorý príchod kamiónov s technikou a štábom, ktorí prišli z Mníchova s viac ako 5-hodinovým meškaním. Tam sa vo štvrtok konal úvodný koncert jej svetového turné The Nicki WRLD Tour.

Ľudia čakali viac ako päť hodín, keď im samotná speváčka oznámila, že koncert nebude. „Hodiny sme sa usilovali o to, aby to všetko fungovalo, no v tejto budove nám povedali, že jednoducho nemajú dostatočný výkon, aby našu šou utiahli. Cítim sa hrozne, pretože ste tu čakali hodiny. Naozaj sme sa snažili urobiť všetko, čo sa dalo,“ povedala Minaj k divákom podľa pravda.sk. Potom zišla k fanúšikom a osobne sa s nimi lúčila.

 

 

Dôvody, prečo zrušili koncert Nicki Minaj

Agentúra XL promotion sa proti jej vysvetleniu ohradila s tým, že podobný prípad sa jej ešte nestal.  „Šou Nicki Minaj bola zrušená zo strany umelca. Agentúra XL promotion za takmer dvadsať rokov svojej existencie nezrušila ani jeden koncert. Zimný štadión Ondreja Nepelu spĺňa všetky technické štandarty a agentúra XL promotion dodržala všetky podmienky zaslané produkciou Nicki Minaj. Koncert sa neuskutočnil výlučne z neprofesionality tímu Nicki Minaj. Uskutočnili sme množstvo veľkých svetových produkcií ako Rammstein, Depeche Mode, Eros Ramazzotti, Lenny Kravitz, Onerepublic a množstvo iných,“ tvrdia v oficiálnom stanovisku zverejnenom na facebooku.