Známy second-hand NOSENE už po ôsmykrát v Bratislave organizuje celodenný charitatívny event.  V stredu budúci týždeň si môžete kúpiť kúsky zo šatníka herečky Henriety Mičkovicovej, moderátorky Very Wisterovej a moderátora Miša Saba. Celou predajnou sumou NOSENE podporí občianske združenia či projekty, ktoré šíria a robia dobro.

 

 

NOSENE ponúka značkové veci za zlomok ceny

"Oblečenie môže mať zmysluplný druhý príbeh a pomáhať tam, kde je to potrebné. Teší ma, že charitatívny event organizujeme už po ôsmykrát spolu so známymi osobnosťami, ktoré touto formou podporujú myšlienky pomoci iným s súlade s myšlienkami udržateľnosti,“ hovorí Katarína Hutyrová, spolumajiteľka a manažérka NOSENE.

Second-hand ponúka kúsky známych osobností za zlomok ich pôvodnej ceny. Budú to značky MiuMiu, športové veci od Adidas originals, Acne Studios, Buffet Clothing, sukňu a aj bežne dostupných značiek ako Zara, H&M,Mango.

 

Moderátor Michal Sabo. Foto - nosene

 

NOSENE pomôže týraným ženám i deťom

Z financií podporia MyMamy Oz., o.z., ktoré sa venuje týraným ženám spolu s ich deťmi. Pomôžu aj neziskovej organizácii Centrum slniečko, ktorá poskytuje pomoc týraným, zneužívaným a zanedbávaným deťom, obetiam domáceho násilia, obetiam sexuálnych útokov a znásilnenia a napomáha k účinnému a komplexnému riešeniu tejto problematiky v zmysle zabezpečenia a ochrany základných ľudských práv a slobôd. A napokon podporia chránenú dielňu top Art, ktorá pomáha zapájať do bežných aktivít ľudí, ktorí v zdraví mali menej šťastia. Top Art založila Ing. Silvia Krkošková a svojou činnosťou zapája do činnosti zdravotne postihnutých ľuďí, ktorí vytvárajú hromadu pekných vecí.

Budúcu stredu môžete pomôcť aj vy. 

 

Moderátorka Vera Wisterová. Foto - nosene