Skvelá paprika, RECEPTY ako pripraviť jedlá z papriky

Skvelá paprika, recepty ako pripraviť jedlá z papriky. Plnená paprika, pečená paprika, syrová roláda s paprikou a ďalšie recepty na jedlá z papriky z kuchyne portálu Ženy v meste.

Skvelá paprika, recepty ako pripraviť jedlá z papriky.  Plnená paprika, pečená paprika, syrová roláda s paprikou a ďalšie recepty na jedlá z papriky z kuchyne portálu Ženy v meste.

Skvelá paprika, recepty ako pripraviť jedlá z papriky

Recepty z papriky. Foto - Malgorzata WojcieszyńskaPaprika a recepty z nej patria ku najobľúbenejším slovenským jedlám. Paprika v našej kuchyni jednoducho má svoje trvalé miesto. Preto sme pre vás pripravili hneď niekoľko receptov v ktorých papriku využijete.

Kuchyňa portálu Ženy v meste pre vás pripravila napríklad tradičný recept na fantastickú plnenú papriku v paradajkovej omáčke, skvelý baklažánový šalát s paprikou, ale úplnú klasiku, výborný guláš so zemiakmi.

Ak teda máte v záhradke veľa papriky a hľadáte spôsoby ako ju v kuchyni využiť, máme pre vás viacero inšpirácií. Preklikajte si naše recepty a vyberte si ten správny recept pre vás. Želáme dobrú chuť.

 

Najlepšia zelenina, RECEPTY ako pripraviť skvelé jedlá zo zeleniny 

Najlepšie morčacie mäso, RECEPTY ako pripraviť morčacie mäso

Najlepšie fit RECEPTY, skúste fit recepty na mäso, z cukety, koláče a iné

Skvelý cesnak, recepty na cesnakové jedlá a čo s cesnakom

Skvelá cibuľa a cibuľové RECEPTY. Výborné cibuľové jedlá

Skvelé paradajky, RECEPTY čo s nimi. Výborné paradajkové recepty