BRATISLAVA. Česká rocková speváčka s poľskými koreňmi chytila za srdcia mnohých ľudí naprieč Českom, Poľskom i Slovenskom. Získala bronzového Slávika, bola najmladšou porotkyňou v súťaži Česko Slovenská SuperStar. Súkromie si dôsledne stráži, no včera sa podelila o radostnú správu. 

Tajnostkárka Ewa Farna

Už v roku 2017 prekvapila verejnosť, keď sa jej do poslednej chvíle podarilo utajiť svadbu s partnerom Martinom Chobotom. S Martinom, ktorý je gitarista v jej kapele, tvorili pár už 4 roky. Mnohí neprajníci vraveli, že je na svadbu príliš mladá a mala by počkať.

„Pred pár dňami sme sa s mojím Martinom vzali a prežili sme najkrajší deň nášho života. Po štyroch rokoch vzťahu a 9-ročnom priateľstve v kapele. Čo viac dodať. Milujte sa,“ odkázala fanúšikom Ewa Farna.

O svadbe nevedeli ani média, dozvedeli sa to až po tom, čo Ewa zverejnila na svojom facebooku fotografiu. O podobné prekvapenie sa postarala aj teraz.
 

Videoklip s prekvapením

V pondelok rockerka zverejnila videoklip k songu Tá o nás. Podľa jej slov, pesnička nemala byť nikdy predstavená verejnosti. Vznikla pred viac než rokom a pol ako vyrozprávanie o vzťahu a láske gitaristu a speváčky. Bola určená len pre hostí na ich svadbe. „Boli sme si istí, že je príliš súkromná na to, aby vyšla von. Patríme totiž skôr k tým, ktorí si súkromie vážia a strážia,“ objasňuje Ewa v facebookovom poste, ktorý má už teraz viac ako sedemtisíc zdieľaní.

Ľudia by mali mať šancu pieseň počuť, najmä pre jej úprimnosť a prirodzenosť. Vraveli svadobní hostia a hostky. Dvojica najprv váhala, no včera sa rozhodla s piesňou aj s klipom podeliť s fanúšikmi a fanúšičkami.

„Prišiel impulz, ktorý podporil zmysel toho, prečo a k akej príležitosti ju poslať do sveta. Trochu sme teda doplnili klip o aktuálne zábery a teraz je už aj vaša,“ píše Ewa Farna.

Na konci videoklipu speváčka pózuje na pláži s tehotenským bruchom. Vyzerá to, že veľa času už nezostáva a čoskoro sa stane mamou. Kto vie, ako sa o tom verejnosť dozvie tento raz.