Nie je to celkom náhoda, že náš boutique sa nachádza práve na Ventúrskej ulici. Tento názov je vlastne odvodený z mena talianskej rodiny, Bonaventura, ktorá tam postavila niekoľko meštianskych domov. Prečo nás zaujala takáto drobnosť? La Divina je talianska móda, ale v prvom rade tá skutočná talianska. Tým chcem povedať, že je nielen navrhnutá a vyrobená v Taliansku, ale naše modely sú citlivo vyberané. Žiadne trendy, ktoré nájdete v každom inom obchode. Skôr by som povedala, že to vyslovene dýcha Taliankou, ktorá sa oblieka trendovo, ale nie rádovo. Samozrejme, nechceme kopírovať, preto vyberáme skutočne precízne, aby to nechalo vyniknúť našu slovanskú osobnosť a krásu.

 

 

Sandro Ferrone je Brand, ktorý je na talianskom trhu dobre známy hlavne kvôli jeho úžasným tubínam a obľúbeným variáciám šiat, ktoré sú často priamo prenesené z najnovších prehliadok do jednoduchších variácii, aby sa tak mohla obliecť žena aj na každý deň. Ďalej spolupracujeme s luxusnou značkou Terre alte, ktorá má prekrásne úpletové modely. Vyznačujú sa hlavne svojou jednoduchosťou, eleganciou. Jej outfity sú skutočne veľmi nadčasové a materiály veľmi rafinovane. Tento rok máme od nej prekrásne papierové saká a pulóvre, ktoré sa vyznačujú ľahkosťou, mäkkosťou a výborne držia teplo. Ak hľadá niekto niečo veľmi elegantné, určite si príde na svoje v damaškovom fraku, ktorý je naša top špička.

 

 

Topánky nám robí jedna malá manufaktúra v oblasti Marche, ktorá je vo svete známa ako kolíska topánok. Aj keď máme veľmi úzky výber, topánky sú z najkvalitnejšej kože a modely sú buď klasické lodičky, farba prispôsobená obdobiu a kolekcií alebo trendové modely ako je Valentino, Luoboutin. Z doplnkov máme ručne šité kabelky Nicoli, hodvábne šatky a ručne robené šperky z rímskej manufaktúry L'officiel, ktorá pôsobí v Taliansku od roku 1950, zásobuje Cinecittá v Ríme ( čo je taliansky Hollywood ) Nefungujeme ako klasický obchod, snažíme sa našim klientkám poskytnúť hlavne služby. Čiže poradenstvo, hľadáme modely podľa osobnosti, chceme, aby naša zákazníčka bola nielen dobre, trendovo a pohodlne oblečená, ale hlavne, aby to podčiarkol jej osobnosť a modely nadväzovali na seba. V úpletoch má možnosť zvoliť si z palety farieb a my jej na požiadanie dokážeme ten model objednať. Časy dodania sú veľmi prijateľné, ide o 10-14 dní.

 

 

Atmosféra v boutique je tiež veľmi familiárna, nielen, že si u nás môžete dať výbornú taliansku kávu alebo aj aperitívo, ale hlavne sa snažíme, aby sa klient cítil ako doma. Tovar dopĺňame každých 10 dní, môžete s nami komunikovať cez FB a instagram o cenách a veľkostiach informujeme aj cez Whats app... Moja celá snaha je poskytnúť zákazníkovi starostlivosť, službu, radu, hľadať čo potrebuje alebo čo by sa mu páčilo .