Detstvo bolo pre ňu plné hádok. Nebol v tom alkohol, ani násilie, len nekonečné hádky rodičov o peniazoch, o práci, a primálo porozumenia jeden pre druhého. So súrodencami to veľmi prežívali a trpeli tým.

 

 

„Ako dieťa som si z toho zlého veľa zapamätala a dodnes ma to drží. Keď som v strese či v nejakej situácii, keď mi je smutno či som nervózna, zjem všetko, čo je okolo. Tak som sa upokojoval aj ako dieťa, naučila som sa zajedať problémy,“ hovorí Andrea Kuníková.

 

 

Dnes je ona sama mamou. Má dve dcéry, dvojičky a vychováva ich sama. „S ich otcom sme tiež mali problémy a riešili sme ich hádkami. To som pre svoje dcéry nechcela. Nechcela som, aby zažívali v detstve to, čo ja. Chcem, aby mali na detstvo krajšie spomienky,“ vysvetľuje Andrea, prečo sa pred troma rokmi s partnerom rozišli.

 

 

Vzťahy s vlastnou rodinou i partnerom neprerušila. Nechce deti pripraviť o starých rodičov a otca. Keď bola Andrea Kuníková v zmenárni a užívala si voľný deň pre seba, dvojičky trávili nedeľu spolu s otcom.

 

 

Rozchod s partnerom však pre ňu znamenal existenčné problémy. Andrea sa s dcérami dostala do krízového centra. Najprv hľadala škôlku pre dvojičky, potom prácu, popri ktorej by sa im stihla venovať. Keď bola v zmenárni verila, že všetko zvládne a málokedy sa prestala usmievať.

 

 

A zvládla to. Než sme zmenáreň uverejnili, z krízového centra s dcérami odišli, Andrea si našla prácu a podala si žiadosť o obecný byt.

 

 

„Pracujem ako asistentka predaja v obchodnom centre a mám to na polovičný úväzok. Práca ma veľmi baví, je to o kontakte s ľuďmi a ešte aj pracujem s módou,“ teší sa Andrea a verí, že je začiatok zmeny v ich živote.

 

 

„Chcem pre moje deti šťastný život, ktorý ich nepoznačí. Raz budú aj ony ženy, manželky a matky a dúfam, že budú šťastne a milované,“ usmieva sa Andrea.  

 

 

Salón DNJ Beauty&Style

Vlasy: Nikolas Kollár

Vizáž: Beáta Szijartoóvá

Oblieka: Módny salón MiraMarce