Ach, koľká krása… Zelené lúky, tiché lesy a rozkvitnuté ovocné sady, kam len oko dovidí! Cesta na juh sa určite oplatí, a to zvlášť do kúpeľov Bad Waltersdorf, ktoré sú vstupnou bránou do regiónu Thermen- und Vulkanland Steiermark. V zmysle zásady „Pohyb je investíciou do toho najvyššieho dobra, nášho zdravia“, ponúka Bad Waltersdorf širokú paletu športových aktivít.

Lukostrelecký 3D parkúr, najväčší lesný lanový park v Európe, 18-jamkové golfové ihrisko, cyklotrasy a turistické chodníky, H2O-kúpele pre deti atď. O pôžitok návštevníkov sa starajú regionálne produkty, ako baza, chren, jablká, fazuľa a vychýrený štajerský tekvicový olej.

 

Tip: Karta GenussCard – voľný vstup do viac ako 200 výletných destinácií!

 

Bad Waltersdorf ponúka termálnu vodu v najčistejšej forme 

Vo vode je sila... Až 1,9 milióna litrov čistej termálnej vody denne zabezpečuje pocit zdravia a pohody návštevníkov v termálnom svete Bad Waltersdorf. Také obrovské množstvo termálnej vody ako v kúpeľoch Bad Waltersdorf sotva nájdete niekde inde! Termálnu vodu v jej najčistejšej forme si môžete najlepšie vychutnať v rezorte Quellenhotel Heiltherme Bad Waltersdorf – s dvoma vlastnými liečebnými kúpeľmi, prírodným jazerom, útulnými relaxačnými zónami, čerstvou termálnou vodou priamo z prameňa, vynikajúcou kuchyňou, štajerskou srdečnosťou a mnohým iným.

 

 

Bad Waltersdorf ponúka štajerskú medicínu

Stretnete sa tu aj s jedinečnou „Tradičnou štajerskou medicínou®“ (TSM®). Jej základom sú pôvodné liečebné postupy a recepty z prírodných produktov pochádzajúcich z bezprostredného okolia. Okrem rozsiahleho programu zameraného na pocit pohody a zdravia, terapie aquabike alebo plaveckého bazénu s termálnou vodou sa v lete realizuje aj balančné cvičenie, ktorého cieľom je udržať rovnováhu na podložkách FloatFit na termálnej vode. Toto cvičenie je nielen zábavné, ale pomáha tiež posilňovať hlboké svalstvo a podporuje udržanie rovnováhy tela. 


Kompletnú ponuku dovoleniek v regióne vo forme „virtuálnej 360° prehliadky“ nájdete na www.badwaltersdorf.com.