Najlepšia pomazánka. RECEPTY ako pripraviť skvelé pomazánky

Najlepšia pomazánka. Recepty ako pripraviť skvelé pomazánky. Vajíčková pomazánka, avokádová pomazánka, mrkvová pomazánka, syrová i cesnaková.

Najlepšia pomazánka. Recepty ako pripraviť skvelé pomazánky. Vajíčková pomazánka, avokádová pomazánka, mrkvová pomazánka, syrová i cesnaková.

Najlepšia pomazánka. Recepty ako pripraviť skvelé pomazánky

Najlepšie pomazánky. Foto - Lucia TomečkováRecepty na pomazánky neodmysliteľne patria do každej slovenskej domácnosti. Víkendové raňajky, ale často aj tie v bežný pracovný deň sa bez skvelej domácej nátierka jednoducho nezaobídu.

Pripravili sme preto pre vás viacero skvelých receptov na výborné domáce nátierky. Máme pre vás množštvo zaujímavých druhov, viacero zdravých či rýchlych. Vyberte si tú svoju nátierku a potešte s ňou členov svojej domácnosti.

Vyskúšajte napríklad náš recept na skvelú tuniakovú nátierku, alebo aj overený recept na vajíčkovú nátierku, či recept na najlepšiu oškvarkovú pomazánku s uhorkami.

Alebo z nášho partnerského portálu DobraKuchyna.sk vyskúšajte recept na výbornú avokádovú pomazánku.

Všetky naše nátierky sú skvelé pre bežné príležitosti, ale aj pre tie slávnostnejšie. Starostlivo pre ne vyberáme ingrediencie a rovnako aj celý postup prípravy, aby vám výsledok chutil čo najviac. Tak neváhajte a vyberajte. Už potom len dobrú chuť.

 

 

Najlepšie recepty z cukety - zapekaná cuketa, cestoviny, placky, polievka

Najlepšie mäso, recepty ako pripraviť najlepšie jedlá z mäsa - kliknite

Najlepší zeleninový šalát, recepty ako pripraviť zeleninový šalát

Výborná majonéza, RECEPTY ako využiť majonézu

Cestoviny recepty so zeleninou, zapekané, s mäsom. Omáčky na cestoviny