Jedno z najprestížnejších charitatívnych podujatí si v tomto roku nenechal ujsť návrhár Boris Hanečka, ktorý opäť pripravil šaty pre svoju plesovú partnerku Luciu Hablovičovú či Marcel Holubec, ktorý okrem svojej partnerky pripravil prekrásnu róbu pre moderátorku večera herečku Luciu Hurajovú.

 

Herečka a moderátorka večera Lucia Hurajová mala šaty od Marcela Holubca.  Foto - Ples v opere

 

Nárhári o plesových róbach

„Je prijemné, keď môžem svoj talent zúročiť takýmto spôsobom. Teší ma, že to nie je len o samotných šatách ale aj o hlbšej dobročinnej myšlienke, s ktorou je Ples v opere spätý,“ hovorí Marcel Holubec, ktorý prípravu šiat celý čas konzultoval aj s ich nositeľkou. „S Marcelom sme sa vzácne na všetkom zhodli, a táto harmónia sa premietla aj do samotnej prípravy šiat. Tie majú ambíciu zhmotniť tohtoročnú tému Plesu v opere, ktorou je rapsódia šťastia,“ opísala spoluprácu s tvorcom róby moderátorka dobročinného podujatia Lucia Hurajová.

 


Ples v opere udáva trendy

Svoje plesové modely predviedli aj módne návrhárky Renáta Kliská a Michaela Ľuptáková. Nováčikom z módnej scény bola tento rok na plese originálna Lenka Sršňová, ktorá je známa extravagantnými farebnými modelmi. Dobročinný Ples v opere tak opäť udáva módne trendy začínajúcej plesovej sezóny.