Speváčka a herečka Lady Gaga priznala, že bola ako 19-ročná sexuálne zneužitá mocným mužom v zábavnom priemysle, ale dodnes nedokáže vysloviť jeho meno. Povedala to v silnom emocionálnom prejave na galavečere magazínu ELLE, v ktorom hovorila aj o psychickom ochorení a o úlohe žien v zábavnom priemysle.

„Mám za sebou sexuálne zneužitie. Mala som 19 rokov a navždy ma to zmenilo. Bol to niekto zo zábavného priemyslu. Napriek tomu nedokážem dodnes vysloviť jeho meno. Nikomu som to vtedy nepovedala a na dlhý čas som sa do seba uzavrela,“ povedala podľa iDNES.cz.

 

Lafy Gaga.  Foto - TASR/AP

 

Lady Gaga: Išlo o mocného muža

„Aj potom, čo som sa konečne odhodlala zveriť sa okoliu, nikto mi nepomohol, pretože ide o veľmi mocného muža. Už od detstva som bola zvyknutá riadiť sa tým, čo hovoria muži. Dnes som sa rozhodla zobrať si späť svoju silu. Dnes mám na sebe nohavice ja,“ povedala podľa ORF Lady Gaga, ktorá mala na sebe oversized oblek značky Marc Jacobs.

„Vyskúšala som jedny šaty za druhými... A úprimne povedané, bolo mi z toho zle. Pýtala som sa: Čo znamená byť ženou v Hollywoode. Sme len objekty, ktoré majú zabávať svet,“ uviedla speváčka.

 

 

Lady Gaga potvrdila zasnúbenie

„My, ženy v Hollywoode, máme hlas. Máme názory a hlboké myšlienky a presvedčenia a hodnoty o svete  a máme moc hovoriť a byť vypočuté a vrátiť úder, ak nás nútia mlčať,“ povedala Lady Gaga, ktorá má za sebou úspešnú filmovú premiéru A Star is Born

Na záver prejavu poďakovala svojmu „snúbencovi Christianovi“, čím oficiálne potvrdila zasnúbenie so slávnym hollywoodskym agentom Christianom Carinom, ktorý zastupuje cez agentúru celebrity.