Zdravé a rýchle varenie je novodobým trendom. Ak si to chcete vyskúšať, rozhodnite sa pre MioMat. Je to ideálny pomocník do každej kuchyne, pretože veľmi rýchlo a pohodlne pripraví rastlinné nápoje, polievky, kaše či smoothies. Vďaka funkcii RAW vám pomôže variť ešte zdravšie.

Obsluha MioMatu je veľmi jednoduchá - stačí vložiť ingrediencie a stlačiť gombík. Zatiaľ čo vy sa venujete deťom, domácim prácam alebo oddychujete, MioMat pracuje za vás. Ohlási sa o 2 až 25 minút a vaša pochúťka je hotová.

Ocenia ho mamičky na prípravu pokrmov pre svoje deti. Poslúži aj alergikom na kravské mlieko, pretože rastlinné mlieko z MioMatu je vždy čerstvé a bez umelých prísad. Uvítajú ho aj všetci fanúšikovia zdravej a rýchlej kuchyne.

Takmer denne varí v MioMate aj Andy Timková. A prečo odporúča tohto skvelého pomocníka do kuchyne? „Je to rýchle, zdravé a bez práce. Najradšej mám kašu zo pšena a kokosu – mňááám...“

 

 

V MioMate vždy pripravíte približne 1 až 1,3 litra polievky, kaše, rastlinného mlieka či smoothie.

MioMat s funkciou RAW vám umožní variť tak, aby sa ingrediencie zahriali maximálne na 42°C. Nazýva sa to „surová strava“, resp. „RAW strava“, vďaka čomu v potravinách zostanú zachované prírodné enzýmy, ktoré sa zahrievaním ničia. Surové potraviny sú bohaté na antioxidanty a tie napríklad pomáhajú potlačiť príznak starnutia či znižovať riziko rôznych ochorení.

Vyše 200 receptov a viac informácií nájdete na miomat.sk alebo facebook.com/miomatsk

 

 

Zelené zdravie z MioMatu: RAW avokádová polievka s hráškom

Na prípravu cca 1 litra polievky budete potrebovať:

  • 3 avokáda

  • 2 odmerky hrášku

  • soľ a korenie

  • pitnú vodu

Očistite a nakrájajte avokádo a vložte ho do nádoby MioMatu.

Pridajte zelený hrášok a dolejte studenú pitnú vodu tak, aby bola hladina vody medzi ryskami MIN a MAX.

Zapnite MioMat a stlačte program Raw. MioMat vás po 15 minútach prekvapí vynikajúcou Raw polievkou. Ochuťte soľou a korením. Dobrú chuť!

 

Dali by ste si radšej smoothie? Nechajte sa inšpirovať jarným detoxom.