BRATISLAVA. Včera porodila svoje prvé dieťa speváčka Janet Jackson. Chlapček Eissa Al Manu sa narodil prirodzene a bez komplikácií a stresu, povedal jej hovorca pre magazín People. Janet oslávila minulý rok 50 rokov. Jej manželom je o osem rokov mladší podnikateľ Wissam Al Manu. Vzali sa v roku 2012.

 

Instagram Janet Jackson

 

Zďaleka však nie je medzi známymi tvárami svojím neskorým tehotenstvom výnimkou. Geena Davis porodila prvé dieťa vo svojich 46 rokoch, o dva roky sa jej narodili dvojičky. Neskoro rodila svoje druhé dieťa aj herečka Halle Berry – v 47 rokoch. Kelly Preston, manželka Johna Travoltu, porodila svoje tretie dieťa v 48-ročná, píše BBC.

 

 

Tehotenstvo oznámila Janet v októbri minulého roka. No šuškalo sa o ňom už od jari, keď posunula svoje turné pre „náhlu zmenu“ a poprosila svojich fanúšikov o pochopenie.

 

 

Janet Jackson sa narodila 16. mája 1966 v Indiane. Je najmladšia z rodiny. Prvý album vydala v roku 1982. Celkovo vydala 11 albumov, posledný Unbreakable v roku 2015. Sedemkrát získala cenu Grammy. 

 

 

Prečítajte si aj Nedokonalá žena je späť - Bridget Jonesová opäť mení pohľad na ženy