Redakcia

Sme skupina novinárok a novinárov, ktorí po vstupe finančnej skupiny Penta odišli z denníka SME, ale chcú ďalej robiť kvalitnú žurnalistiku. A chceme ju robiť pre ženy, pretože si myslíme, že ich potenciál na Slovensku nie je využitý. 

Nemyslíme si však, že ženský portál má byť povrchný klebetník, ktorý prináša rovnaké témy v rôznych obmenách. Sedem dní v týždni robíme všetko preto, aby sme ženám priniesli čítanie, ktoré spĺňa vysoké novinárske nároky. Chceme sa líšiť spracovaním, témami, názorom, dôrazom na hodnoty.

 

Mgr. Miriam Zsilleová, šéfredaktorka

miriam@zenyvmeste.sk

 

Ing. Lucia Fränklová, PR a marketing

lucia@zenyvmeste.sk

 

 

Externí spolupracovníci: Malgorzata Wojczieszynska, Zdenka Kollárová, Monika Bothová, Mária Dopjerová-Danthine, Mirka Gúčíková, Lucia Čarná, Gabika Čepičanová, Michal Trško, Stano Stehlík.

STĹPČEK

Introvertný kubánsky hrdina V hlave som si prechádzala hmaty na sebeobranu z filmov a premýšľala, ako by som ho vedela zneškodniť. Mali sme so sebou sprej na komáre, tak mi napadlo, že to mu nastriekam do očí, keď bude najhoršie.

NAJČÍTANEJŠIE
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Najnovšie
EASY CLICK
http://sk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AuubIq8yLMmEzN5jcsXzO5XmXfeReeNuygkGlKwIIV3.17/fastid=nheyzmdjgosnpfelgsxhdzqmphmd/stparam=onjgcqpgwq/url=