Naše najobľúbenejšie vianočné pečivo sme zoradili na jedinom mieste. Top recepty na prípravu vianočného pečiva patria medzi najpopulárnejšie, vyberte si z nich s nami u nás medzi ženami v meste.

Najobľúbenejšie vianočné pečivo

Vianočné pečivo má na vianočnom stole svoje neoddiskutovateľné miesto. Máme pre vás rokmi overené recepty na sladké aj slané pečivo, ktoré si nájde svojich fanúšikov v každej rodine

Máme pre vás napríklad rokmi overený recept na medvedie labky, alebo rovnako aj recept na kokosové guľky.  Medzi klasické recepty slovenských Vianoc rovnako patria určite aj ten na kokosové rožky. Rovnako sa k nim určite dá priradiť aj ten na medové trubičky.

Vianočné pečivo

Na webe ženy v meste zbierame recepty na vianočné pečivo už dlhé roky. Aktuálne ich máme v našej databáze už viac ako stovku a denne pribúdamú nové. Inšpirácie ako si osladiť najkrajšie sviatky roku je vždy príjemné raz za čas osviežiť. Vyskúšajte to tento rok s našimi receptami.

Vyskúšajte aj naše recepty na orechové vianočné pečivo, alebo recepty na osvedčené vianočné pečivo. Tu je aj starý recept na linecké cesto. A aj recept na orechovo vanilkové rožky. Pripravte si s nami aj moderné vianočné pečivo.