Ako na chvíľu vystúpiť z kolotoča povinností, nájsť si čas na seba a zároveň načerpať množstvo užitočných odborných informácií nielen o rodičovstve?. Príležitosť prežiť deň plný inšpirácie, užitočných odborných poznatkov a starostlivosti o ženy samotné, ale aj rodinu ako celok prináša konferencia Zdravé rodičovstvo, ktorá sa bude konať dňa 4.5.2024 v úchvatnom prostredí Smolenického zámku. 

Konferencia Zdravé rodičovstvo

Tento deň bude venovaný najmä ženám - mamám, ich potrebám a túžbe po kvalitnejšom živote nielen pre seba, ale aj ich deti.

V rámci konferencie je pripravených 7 pútavých prednášok, ktoré pokrývajú široké spektrum zaujímavých tém. 

MOZAIKA Zdravého Rodičovstva: Silvia Tylš, výživová poradkyňa a zakladateľka projektu Silvia Tylš - Zdravé rodičovstvo poskytne komplexný pohľad na tému zdravého rodičovstva - jeho výziev, radostí a možností. 

Pracujte na intímnych vzťahoch s partnerom po narodení dieťaťa: Daniel Tylš, psychológ, tréner NLP a hypnózy, odhalí dôležitosť intímnosti v partnerských vzťahoch po príchode dieťaťa.

Detské choroby ako zrkadlo našich vzťahov: Mária Zelenková, detská lekárka, zavedie do sveta detských chorôb a ich dopadu na rodinné vzťahy.

Sebarealizácia počas materstva: Lucia Serugová, úspešná podnikateľka a matka, sa podelí o svoje skúsenosti a tipy, ako nezabudnúť na seba v dôležitých rodičovských rokoch.

Výchova detí podľa ich potenciálu: Petra Hampl, rodinná koučka, navedie na cestu objavovania a účinnej podpory potenciálu našich detí.

Prvá pomoc pre deti: Andrea Stískalová, inštruktorka prvej pomoci, naučí, ako poskytnúť rýchlu a efektívnu prvú pomoc v prípade úrazu, alebo nečakaných situácií.

Lowtox domácnosť s prírodnou aromaterapiou: Dominika Dvoranová ukáže, ako využiť prírodné riešenia na dosiahnutie lowtox prostredia vo vašej domácnosti.

Okrem bohatého programu čaká účastníkov množstvo AHA momentov a prekvapenie na záver. Príďte a využite túto jedinečnú konferenciu pre ženy – mamy a zistite, ako žiť kvalitnejšie.