Výborný losos, RECEPTY na najlepšie jedlá z lososa

Výborný losos, recepty na najlepšie jedlá z lososa z kuchyne portálu Ženy v meste. Vyskúšajte si pripraviť výborného lososa s nami.

Skvelý losos, recepty na najlepšie jedlá z lososa z kuchyne portálu Ženy v meste. Vyskúšajte si pripraviť výborného lososa s nami.

Výborný losos, RECEPTY na najlepšie jedlá z lososa

Pripraviť výborného lososa si zaslúži rubriku samostatných receptov. Informácií o to aké sú ryby zdravé asi už netreba ani pridávať. Ryby obsahujú zdraviu prospešné mastné kyseliny.

Zvýšená konzumácia rýb chráni pred demenciou a artritídou. Odborníci odporúčajú dve porcie rýb týždenne. Konzumácia aspoň jedného jedla z rýb týždenne znižuje riziko akejkoľvek formy demencie.

Ryby okrem toho podporujú zdravé srdce, silné kosti, zuby a svaly. Jednoducho jesť ryby sa oplatí. A špeciálne losos obsahuje omega-3 tuky. 

Máme pre vás napríklad recept na pravú lososovú nátierku, alebo recept na výborný šalát s avokádom a lososom. A samozrejme nesmie chýbať recept ako pripraviť fantastického lososa na masle. 

Recepty pridávame každý deň, postupne pribudne aj viac tých s lososom. Zastavte sa a preklikajte si ich aj nabudúce. Máme pre vás napríklad recept ako si pripraviť pečeného lososa v rúre.

 

Najlepšie ryby, RECEPTY na jedlá z rýb a rybie recepty

Najlepšie raňajky, recepty a nápady, čo na raňajky

Najlepšia rýchla večera, RECEPTY overené

Najlepšie RECEPTY bez mäsa na bezmäsité hlavné jedlá

Skvelá cibuľa a cibuľové RECEPTY. Výborné cibuľové jedlá