Vybrať si medzi najklikanejšími vianočnými koláčmi môže byť náročné. Všetky naše top recepty na vianočné koláče sme zoradili podľa ich obľúbenosti. S výberom vám tak môžu pomôcť tisíce iných Slovákov a Sloveniek.

Najklikanejšie vianočné koláče

Preklikajte si to najlepšie čo sme na tému vianočného pečenia na webe ženy v meste za posledných niekoľko rokov publikovali. Od tradičných koláčikov ako sú linecké, alebo vanilkové rožky, až po tie menej tradičné ako sú napríklad Bounty tyčinky bez salka

Na webe ženy v meste na vianočné pečenie naozaj myslíme. Pravidelne pribúdajú novinky s ktorými sa práve pred Vianocami môžete inšpirovať. Naposledy to napríklad boli kokosové ježe s karamelom.

Naj recepty na vianočné koláče

Zasležené ulice počas najkrajších sviatkov roka zariadiť nevieme. Ale vieme mám pripraviť kopec overených receptov na vianočné koláče.

Myslíme na to, aby Vianoce aj tento rok boli naozaj skvelé a sladké zároveň. Želáme vám úspešné vianočné pečenie so ženami v meste. Prípadne si vyberte aj z nášho výberu suchého vianočného pečiva, alebo inšpirácie na trvanlivé  vianočné pečivo.