Vybrať vianočné recepty sa môže zdať náročné. Za dlhé roky sme však v redakcii portálu ženy v meste bez problémov vybrali tie top vianočné recepty. Preklikajte sa, tu je naša zbierka 30 najpopulárnejších vianočných receptov na jednom mieste. Vybrať nebol problém. Vyberali ste totiž vy čitatelia.

Zbierka 30 najpopulárnejších vianočných receptov

Výber receptov potrebných k vianočným oslavám samozrejme vždy začína pri vianočných koláčoch. Potom si však človek spomenie na zemiakový šalát a príde absolútne nepredstaviteľné, aby sme ho z tohto výberu vynechali. Rovnako nesmieme zabudnúť na recept na červené varené víno, alebo vianočný punč.

Napokon výber tých najlepších vianočných receptov sa často odlišuje aj región od regiónu, alebo dokonca rodinu od rodiny. Výber v tejto zbierke 30 najpopulárnejších vianočných receptov vznikal u nás dlhé roky. Vianočné recepty sme pre vás zoradili podľa ich celkovej popularity, teda podľa počtu klikov, ktoré za dlhé roky získali. Samotný výber vášho favorita už je teda na vás, šťastné a veselé. Máme pre vás aj zbierku receptov na rýchle a chutné vianočné pečivo.