Možno sa s vašou mamou vidíte každý deň, možno spolu denne telefonujete. Možno ste ju nevideli niekoľko mesiacov. Možno ju často prosíte o radu a možno sa snažíte byť úplne iná, ako ona. Jedno je ale isté – každá mama je výnimočná, aj tá vaša. Či už jej hovoríte často, čo pre vás znamená, alebo to môže cítiť iba z vášho správania, veríme, že jej na jej sviatok chcete poslať kyticu sladkú ako bozk. Práve také sú ovocné kytice. Darček milý, sladký a výnimočný nájdete na www.chutnekytice.sk.

 

 

Vybrať si môžete z odporúčanej ponuky, ale aj čokoľvek iné, čo vašu mamu poteší. Len vy viete, či má radšej ovocie, belgickú čokoládu, jahody, hrozno alebo ananás. Darček bude s láskou vybratý, profesionálne pripravený a môže byť aj doručený. Prekvapenie pre mamu v podobe kytice z ovocia prinesie usmiaty kuriér. Deň matiek je tento rok 10.5. – opäť druhú májovú nedeľu a ovocné kytice sú právom obľúbený darček – kytica a sladkosť v jednom.

 

 

Ak vaša mama patrí k tým, čo radi objavujú novinky, vychutnajú si krásne naaranžované zdravé jedlo a tak trošku smúti, keď jej zvädnú kvety, ovocné kytice sú naozaj skvelá voľba. V ponuke sú napríklad Z lásky, Sladké vyznanie, či Len pre teba. Potešíte aj bonboniérami z čerstvého ovocia v čokoláde: Červené jahodové srdce či Jahodové srdiečko. Zdravý darček doplňte vkusným balónikom a osobným odkazom na kartičke v obálke. Najkrajšiu ponuku pre vašu mamu, ale aj babku či partnerku – mamu vašich detí nájdete na www.chutnekytice.sk.