Americká speváčka Taylor Swift má na Instagrame rekordný počet fanúšikov – je ich 50 miliónov. „Ďakujem veľmi pekne, ľudia,“ napísala na svojom konte. „Som si takmer istá, že je to vďaka mojím sladkým mačkám,“ napísala s tým, že často dáva na Instagram fotky zvierat.

 

 

Instagram, ktorý odkúpila najväčšia sociálna sieť Facebook, má 400 miliónov používateľov a umožňuje svojim používateľom zdieľať fotografie. Najpopulárnejšie sú profily žien. V prvej päťke je po Taylor Swift, americká hviezda reality show Kim Kardashian s 48,4 milionmi fanúšikov, speváčky Beyonce (47,5 milióna) a Selena Gomez (46,2 milióna) a americká speváčka a modelka Ariana Grande 44,9 milióna).     

 

 

Podľa Charlesa Porcha z Instagramu, sú kontá známych žien autentické a častokrát naozaj zábavné.  „To, čo Instagram dovoľuje všetkým týmto dámam je hlavne priame spojenie s fanúšikmi a teda možnosť kontrolovať svoje správy,“ povedal pre agentúru Reuters.

 

 

Medzi mužmi je na Instagrame najpopulárnejší spevák Justin Bieber so 40 miliónmi fanúšikov a americký prezident Barack Obama s 4,7 miliónmi. 

 

Prečítajte si aj Najvplyvnejšie ženy sveta podľa časopisu Time

 

 

Ďakujeme, že ste článok dočítali až do konca. V tejto chvíli už pripravujeme ďalší.

podporte nás a vyhrajte

Spoplatnené s PlatbaMobilom.sk.