V Tokiu nasnežilo po 54 rokoch

Nasnežilo aj na veľkú sochu Budhu v chráme v japonskom meste Kamakura neďaleko Tokia. Obyvatelia japonského hlavného mesta sa dnes ráno zobudili do prvého novembrového sneženia za posledných vyše 50 rokov.

 

 

 

 

 

Prečítajte si aj Obama rozplakal komičku Ellen DeGeneres

Ďalšie zaujímavé články

Aktuálne články