Tradičné medovníčky majú svoje neodmysliteľné miesto na našich sviatočných stoloch. Pripravte si ich tentoraz s nami. V priebehu rokov sme pozbierali desať naozaj overených roeceptov ako si doma medovníčky upiecť.

Medovníčky

Všetky cukrárky majú svoje rokmi overené postupy ako si pripraviť vianočné pečivo. Medovníčky majú medzi nimi svoje špeciálne miesto. Bez nich by Vianoce na Slovensku neboli ozajstné. 

Top recepty na prípravu vianočných medovníkov sme pre vás vybrali aj na webe Ženyvmeste.sk. Základným receptom je ten na tradičné mäkké medovníky. Dôležité historické miesto má však aj recept na tradičné Pardubické perníky. Aj ten pre vás máme a za tie roky sú ňan naozaj dobré ohlasy.

Rovnako však u nás nájdete aj kváskové medovníky, alebo aj recept na mäkkúčké orechové medovníky. Novinkou sú aj hneď mäkké medovníky vo forme videoreceptu. Želáme šťastnú ruku pri výbere receptu a rovnako aj pri ich pečení. Skúste aj naše najlepšie recepty na suché vianočné pečivo. A potom už len dobrú chuť. Tu je aj recept na stále mäkké medovníky.

[[block_text)