Stále rozmýšľate ako blízkeho potešiť niečím pekným, moderným, no zároveň aj praktickým? V stále viac a viac zaplnených nákupných centrách vám dochádzajú nápady, sily aj nervy? Riešenie je pred vami. Je čas vrátiť sa domov a svoje skvelé kolegyne, bláznivé kamarátky, milovaných blízkych alebo kohokoľvek iného odmeniť z pohodlia domova.

Slovenská prírodná kozmetická značka MARK face and body, známa najmä svojimi najobľúbenejšími kávovými peelingami MARK, prináša na trh skvelé darčekové balenia plné prírodných, kvalitných kozmetických produktov určených na starostlivosť o celé telo, ktoré sú nielen krásne a trendy, ale sú aj výhodné.

 

                                                                                                             Foto - MARK scrub

 

Pre kamarátky, kolegyne, sestru či maminu

Každá žena túži byť krásna a zdravá. Preto je nevyhnutné vyberať kvalitné, prírodné kozmetické produkty. Slovenská kozmetická značka MARK face and body ponúka unikátne vianočné sety na starostlivosť o telo a tvár v krásnych,  kvalitných a trendy darčekových krabiciach. Darčekové sety obsahujú prírodné produkty pre dokonalú starostlivosť o pleť, ako napríklad, pleťové organické olejové sérum MARK, pleťovú organické vodu v dvoch skvelých arómach, ako Damašská ruža a Neroli, či dokonca 100% prírodnú masku na vlasy obohatenú o výťažky z rozmarínu. Jednoducho MARK namixoval ideálne sety pre každú ženu, bez ohľadu na to či sa chce starať o pokožku tváre alebo o celé telo.

 

                                                                                                                         Foto - MARK scrub

 

Vyberte si kabelku plnej kozmetiky

Ženy milujú najmä dve veci (okrem svojich polovičiek), a tými sú móda a krása. MARK face and body už teraz ponúka široké portfólio kvalitných a prírodných kozmetických produktov, no čo tá móda? MARK teraz našiel riešenie. Prináša na trh unikátne a moderné darčekové balenia, aké tu ešte neboli. Kvalitnú kozmetiku vám zabalí do krásnej kabelky. Áno, čítate správne! V ponuke sú dostupné dve darčekové kabelky v dvoch krásnych dizajnoch, ktoré sú naplnené skvelými, kvalitnými a najmä prírodnými kozmetickými produktami. Stačí si len vybrať.

                                                                                                                 Foto - MARK scrub

 

Aj muži potrebujú MARKa

Našli ste darčeky pre všetky ženy vo vašom okolí, no stále neviete čo kúpiť vášmu drahému? Už vás  napadli ponožky, ale stále tam niečo chýba? Doprajte relax a kvalitnú starostlivosť o pokožku aj jemu. MARK face and body má v ponuke produkty, ktoré určite potešia aj vášho drahého.

                                                                                                              Foto - MARK scrub

 

Doprajte sebe, alebo komukoľvek, koho chcete obdarovať nezabudnuteľný darček, ktorý je aj praktický a užitočný. MARK sa dokonale postará a každý typ pokožky, nie je testovaný na zvieratách, je to Slovák ako repa, a teraz je aj dokonale zabalený. Jednoducho každá pokožka si zaslúži MARKa ....

                                                                                                       Foto - MARK scrub