Prvá dáma Martina Kisková dnes podvečer porodila v popradskej nemocnici synčeka, ktorému dali meno Martin. 

"Niet krajšieho zážitku, ako je narodenie malého dieťaťa. Martinko má 3160 gramov a 49 centimetrov. Je úžasný, krásny, rozkošný. Je to náš nádherný synček. Veľmi si želám, aby z neho vyrástol šťastný človek," povedal prezident Andrej Kiska na svojej facebookovej stránke. 

 

 

Prezident Andrej Kiska (54) v apríli oznámil, že so svojou manželkou Martinou (40) čakajú tretie dieťa. Oznámil to na svoje facebookovej stránke.  

„Chcem sa s vami podeliť o úžasnú novinku. V auguste sa naša rodinka rozrastie o ďalšieho člena. Všetci sa nesmierne tešíme. Často dávame ruku na mamičkino bruško a s napätím čakáme, koho z nás kopne,“ napísal prezident Kiska k spoločnej fotografii so svojou manželkou Martinou, s ktorou má dve deti.

Prezident má z prvého manželstva dve dospelé deti, dcéru Natáliu a syna Andreja. Dnes sa tak stal päťnásobným otcom. 

 

Foto - facebook Andreja Kisku

 

Prvá dáma sprevádza manžela na verejnosti len výnimočne, často ju zastupuje dcéra Natália. Martina Kisková aktívne pôsobí ako predsedníčka správnej rady charitatívnej organizácie Dobrý Anjel a býva s deťmi v Poprade. To, že nebude aktívnou prvou dámou avizovala už pred zvolením Andreja Kisku do úradu. Odôvodnila to aj tým, že majú ešte maloleté deti.

 

 

Prečítajte si aj Na Kováčov pohreb prišla aj Kiskova manželka