Z kuchyne portálu Ženy v meste sme vybrali Top recepty z kuracích pŕs. Overené recepty z kuracích pŕs pre vás pripravujeme po dlhé roky a tu je výber tých aktuálne najpopulárnejších.

Top recepty z kuracích pŕs

Recepty na podľa ktorých sa doma pripravujú kuracie prsia patria dlhodobo medzi tie najvyhľadávanejšie na Slovensku. Táto rubrika vám prináša aj tie naj z kuchyne portálu Ženy v meste. Želáme vám príjemný čas strávený pri ich príprave a potom všetkým už len dobrú chuť.

Pripravte si s nami napríklad kuracie soté na smotane, ktoré dokážete pripraviť už za pol hodinu. Smotanové omáčky sa tešia veľkej obľube. Vynikajúco sa hodia k cestovinám, parenej knedli, opekaným zemiakom, niektorí si ako prílohu zvolia aj dusenú ryžu.

Kuracie prsia majú svoje top recepty

Máme pre vás aj recept na jednoduchý cestovinový šalát s kuracím mäsom, ktorý u vás určite zvíťazí. Môžete si pripraviť aj fit verziu, ak zameníte cestoviny, šalát bude vhodný pri bezlepkovej diéte. Cestovinový šalát je jedlo na ktoré sa v domácnosti vždy hodí mať poruke recept.

Prípadne si pripravte aj chrumkavé kuracie prsia podľa nášho jednoduchého receptu. Vyskúšajte rezne so značkou Ženy v meste, ktoré sú bez lepku. Nepotrebujete žiadnu múku, ani strúhanku, iba kukuričné lupienky. Vyskúšajte prípadne aj ďalšie kuracie recepty. Máme aj recept na pečené kuracie nugetky v kukuričných lupienkoch.

Recepty → Top recepty → Top recepty z kuracích pŕs