Veronika Velez-Zuzulová to oznámila na svojej facebookovej stránke. "Už mi asi neuveríte, že som sa len najedla!!! Splnil sa mi ten najväčší životný sen, budem mamou," napísala a pridala fotografiu s manželom Romainom Velezom, ktorý bol aj jej trénerom. Bude to chlapec.
 

 

Veronika velez-Zuzulová len nedávno ukončila svoju skvelú športovú kariéru. V Ofterschwangu si svoju záverečnú jazdu v Svetovom pohári vychutnala  v slovenskom kroji.

 

Prečítajte si

Veronika Velez-Zuzulová sa rozlúčila štýlovo – lyžovala v kroji

 

Naša najlepšia lyžiarka sa na dieťa dlho tešila a nechcela byť mamou popri lyžovaní. "Chystám sa byť profesionálna mama,“ povedala v rozhovore pre Ženy v meste v januári minulého roka. Veronika žije viac vo Francúzsku ako na Slovensku, kde sa mamy už po troch mesiacoch vracajú do práce, najímajú si aupairky a len málo obmedzia spoločenský život. Pýtali sm esa preto, či bude žiť skôr ako francúzska alebo ako slovenská mama.

„To, že sa tak rýchlo vracajú do práce asi nie je to, čo obdivujem, ale rozumiem tomu, lebo pre mnohé páry v mojom francúzskom okolí, je to hlavne dôležitá finančná otázka. Jeden člen rodiny by rozpočet neutiahol. Obdivujem ale ten prístup a spoločenský život. K nám prídu rodičia s dieťaťom, prinesú si prenosnú postieľku a ono o pol ôsmej zaspí bez plaču. Deti majú riadnu disciplínu. Mamy ich nechajú aj poplakať, ale neustúpia,“ povedala vtedy.