Herečka a komička Zuzana Kubovčíková Šebová sa stala druhýkrát mamou. Cez víkend porodila synčeka, ktorý sa vola Paľko. S manželom, hercom Michalom Kubovčíkom už majú syna Rudka. Informoval o tom portál markiza.sk.

Zuzana Kubovčíková Šebová porodila 

„Paľko sa narodil zdravý, my sme s manželom veľmi šťastní a vďační, že je všetko v poriadku,“ prezradila Zuzana Kubovčíková Šebová pre markiza.sk. Dvojnásobná držiteľka diváckej ceny OTO v kategórii herečka ešte krátko pred pôrodom fungovala ako porotkyňa v šou Tvoja tvár znie povedome.

Zatiaľ nevie, kedy sa vráti naplno k herectvu. “Všetko ukáže čas a okolnosti. V prvom rade si chcem riadne užiť nového člena našej rodiny. Naše povolanie má však skvelú výhodu, že sa po materskej nemusíte vrátiť do práce na päť dní v týždni, ale začať môžete pozvoľna,” uviedla v rozhovore pre denník SME začiatkom apríla.

Zuzana Kubovčíková Šebová: Vzrúšo pri dvoch deťoch

Na prírastok v rodine sa veľmi tešili. “Všetci mi hovoria, že to pravé vzrúšo začína, až keď máte dve deti. Už sa nevieme dočkať a sme veľmi šťastní, že nám Pán Boh doprial druhé dieťatko a že bude mať náš syn súrodenca. Špeciálne v týchto časoch, keď má človek čoraz menej dôvodov na radosť. Berieme to ako veľké požehnanie, takže s príchodom druhej vlny sme sa už len snažili sústrediť na to, že nás čaká takáto veľká zmena a spoločne sa z toho tešíme,” povedala pre SME.