Týchto 10 najlepších polievok navštívili čitatelia webu Ženy v meste najčastejšie. Slováci si vybrali svojich 10 najlepších polievok histórie. V tejto rubrike máme  tie najobľúbenejšie recepty na polievky.

10 najlepších polievok

Polievky sú na Slovensku veľmi obľúbené. Zrejme oveľa viac ako v iných krajinách. Máme preto napríklad aj zoznam 50 najobľúbenejších polievok.

Nechceme hľadať dôvody, prečo je to tak. Chceme vám len ponúknuť tie najobľúbenejšie recepty na polievky, ktoré si za dlhé roky fungovania webu Ženy v meste Slovenky a Slováci obľúbili najviac.

Máme medzi nimi stálice ako je cesnaková, alebo fazuľová, kapustnica, ale aj tie pre niekoho možno menej známe, ale dokonale chutné ako je polievka z medvedieho cesnaku. A tu je zase jednoduchá zeleninová polievka so zemiakmi.

10 receptov na polievky

Polievky sa z našich stolov len tak nestratia. Napokon sa hovorí, že polievka je základom každého jedla. Bude ale zaujímavé sledovať ako sa budú meniť chute na slovenských stoloch.

Uvidíme či sa nájde nejaká novinka, ktorá si záska chute Slovákov podobne ako napríklad hokkaido polievka. Všetko sa dozvieme, zastavte sa na našoim webe aj nabudúce. Vyskúšajte aj ďalšie recepty na desiatovú polievku, alebo tie na zimné polievky. Tu sú zase recepty na husté krémové polievky. A tu je naša držková polievka.

Podˇme na to! Rebríček je ↓

Recepty → 10 naj receptov → 10 najlepších polievok