Výborné polievky, zoznam 50 najobľúbenejších domácich polievok

Výborné polievky, zoznam 50 najobľúbenejších slovenských polievok. Vyskúšajte top recepty na polievky nášho portálu na sviatok, aj na každý deň.

Zoznam 50 najobľúbenejších domácich polievok. Foto - Nela

Výborné polievky, zoznam 50 najobľúbenejších slovenských polievok. Vyskúšajte top recepty na prípravu polievok vhodných na sviatočný stôl, ale aj na každý deň v týždni hoci aj pred výplatou.

Polievky zoznam 50 najobľúbenejších slovenských polievok

Slovenské polievky a ich zoznam je na slovenskom internete veľmi žiadaná informácia. Pripravili sme preto pre vás zoznam tých historicky najobľúbenejších receptov portálu Ženy v meste, aby ste to s rozhodovaním čo navariť mali čo najednoduchšie.

Nápady na polievky sa vždy hodia. V našom zozname nájdete napríklad recept na fazuľovú polievku na kyslo, rovnako však aj recept na výbornú cuketovú polievku,, ale aj recept na pravú taliansku minestrone.

A máme aj gulášovú, šošovicovú, alebo krémovú cesnačku, či pórovú krémovú polievku. Jednoducho nenadarmo sa hovorí, že domáca polievka je základom dobrého obedu. Do slovenskej kuchyne polievky neodmysliteľne patria a sú zrejme obľúbenejšie ako v iných krajinách.

Preto si dajte kávičku a preklikajte sa našim zoznamom tých najobľúbenejších domácich polievok z kuchyne portálu Ženy v meste. Dobrú chuť. Skúste taliansku paradajkovú polievku.

 

 

Polievky a recepty na polievky

Babičkine polievky - Rýchle polievkyZeleninové polievky - Krémové polievky - Polievky na každý deň

 

 

Prečítajte si aj ďalšie články z webu Ženy v meste