Niektorí si svoje predsavzatia poctivo plnia a pre niektorých je to len otázka niekoľkých týždňov či dní a opäť skĺznu do zabehnutého stereotypu. Ak však chcete po zime opäť vyzerať skvele musíte sa nastaviť na zdravú a pravidelnú životosprávu v kombinácii s pohybom.

Pre efektívnejšie odbúravanie prebytočných tukov siahnite napríklad po spaľovači tukov Thermofit od slovenského výrobcu Kompavy.

Thermofit je založený na prírodnej báze. Obsahuje formulu Natural herbal z vysoko účinných tuk spaľujúcich látok, ktoré pomáhajú proti celulitíde a zrýchľujú metabolizmus.

 

 

Thermofit súčasne zmierňuje chuť do jedla. Je ideálny pri cvičení, nakoľko podporuje prirodzené spaľovanie vašich tukov. Podporuje thermogenézu čiže proces tvorby tepla čo oceníte najmä vtedy ak ste zimomravý.

Nezabúdajte však na to, že ak chcete spáliť prebytočné tuky musíte zvoliť vyváženú, pestrú a pravidelnú stravu. Prijímajte veľa ovocia a zeleniny, pravidelne športujte aspoň 30 minút denne.

Zdravá strava v kombinácii so športom a spaľovačom tukov – Thermofit od Kompavy vám pomôže odbúrať prebytočné tuky, naštartuje váš organizmus a vy sa budete cítiť opäť skvele a atraktívne. Teraz dostanete Thermofit v balení o 50 % kapsúl naviac za nezmenenú cenu. 

Viac na www.kompava.sk