Kniha Veroniky Boškovej Úspešné handmade podnikanie & Handmade plánovač odhaľuje do detailu nielen čaro a krásu handmade sveta, ale aj tvrdú ekonomickú realitu tohto „hobby“ biznisu. A ešte čosi viac – ukazuje cestu, ako sa dostať z úrovne  - Baví ma to, ale nikdy z toho asi nezbohatnem, na úroveň Som hrdá/ý na to, že sa živím vlastným talentom. Knihu pokrstí dnes zakladateľka portálu SASHE, Alexandra Miklášová v Monsters cafe. 

 

Ilustračné foto - pixabay.com

 

Ako sa presadiť vo svete hand made

Cesta od príležitostného vyrábania krásnych vecičiek pre radosť k reálnemu podnikaniu, biznisu, ktorý živí vás, prípadne vašu rodinu, nie je ani expresná ani jednoduchá. Veronika Bošková prináša v knihe Úspešné handmade podnikanie  príbeh budovania vlastnej handmade značky a tiež praktický návod ako sa vo svete handmade výrobkov presadiť, nájsť si svoje vlastné miesto, značku, klientelu.  Táto kniha vás vtiahne do deja vášho vlastného príbehu – lebo je v nej miesto nie len pre dobré rady, tipy, návody, ale aj pre vaše aktívne zapojenie sa do procesu budovania vášho vlastného handmade biznisu.

 

 

Postupne sa naučíte prečo je dobré byť ambasádorom vlastnej značky, čo všetko váš produkt potrebuje, aby bol naozaj úspešný ( a nie, nestačí, aby bol roztomilý a zlatučký). Veronika svojich čitateľov sprevádza jej dobre známym svetom brandingu, vnorí vás aj do kanálov predaja a aby svojich priaznivcov nenechala kdesi na pol ceste k úspechu, prináša aj dôležité informácie z oblasti legislatívy.

„Kreatívni ľudia bývajú častokrát rozlietaní na všetky smery a ich umelecká duša má niekedy problémy s tabuľkami a číslami. Práve preto v knihe nájdete nie len vysvetlenie jednotlivých tém, ale pomocou praktických pracovných listov si môžete zaznamenať  to, čo je potrebné práve pre vás.“, hovorí autorka Veronika Bošková.

 

 

Handmade plánovač

Máte už všetko naštudované, odhodlania na rozdávanie a aby sa nerozplynulo  ako väčšina novoročných predsavzatí, autorka pripravila pre všetky kreatívne duše aj nekompromisného sprievodcu ich úspechom – Handmade plánovač. Kto doň raz začne poctivo písať, je s najväčšou pravdepodobnosťou odsúdený na úspech. Je to váš osobný kouč v knižnej podobe.  Ani deň vás nenechá zaspať na vavrínoch a zároveň je pre vás skvelou pomôckou, vďaka ktorej budete mať dokonalý prehľad o vašich aktivitách na sociálnych sieťach, o vašich obratoch, plánovaných investíciách, ziskoch. Budete mať poruke prehľad všetkého, čo sa okolo vášho handmade podnikania točí.  Handmade plánovač sa vďaka vašim vlastným zápiskom stáva dôležitým podkladom pre biznisplán ďalšieho roka, analýzou trhu, dodávateľov, ale aj  záznamom vašich schopností a možností.

 

 

Obe knihy sú určené všetkým kreatívnym dušiam, ktoré sa svojim talentom chcú naozaj aj živiť. Rozhliadnite sa okolo seba, určite máte vo svojom blízkom okolí niekoho, kto vie obyčajným veciam vdýchnuť dušu a kúsok seba.  Pre týchto vzácnych ľudí Veronika Bošková vydala Úspešné handmade podnikanie   a Handmade plánovač.