Aj v dnešnej dobe si čoraz viac začíname vážiť silu prírodných produktov. Nechajte sa zlákať neopakovateľnou chuťou exotických korenín, ktoré voňajú po tajomstvách orientu. Na to sú ako stvorené najnovšie prémiové čaje MISTRAL SPICY TEA. Obsahujú len prírodné koreniny a vybrané byliny bez akýchkoľvek aróm alebo iných prísad. Premyslené receptúry zaručene správne „okorenia“ každú chvíľu vášho dňa a rozohrejú telo i dušu.

Oddajte sa voňavému rozjímaniu s hrejivou škoricou z Indonézie, ktorá je základom receptúry čaju MISTRAL SPICY TEA CINNAMON SPICE. Intenzitu chute harmonicky dopĺňajú kúsky zázvoru s klinčekmi a dokonalou bodkou na záver je citrónová myrta. Chuť tohto čaju je príjemne sladkastá a intenzívne škoricová.

Ak obľubujete skôr ostrú prenikavú chuť zázvoru, pre vás je ideálny jedinečný MISTRAL SPICY TEA PURE GINGER so 100 % zázvorom z Nigérie. Jedinečné zloženie obsahuje zázvor z Nigérie, v tej najčistejšej podobe bez akýchkoľvek prísad. Tento druh zázvoru je známy tým, že jeho chuť je ostrá, mierne sladká so stopami citrónovej vône. Zatvorte oči a nechajte sa rozpáliť jeho nezameniteľnou chuťou.

Na osvieženie vyskúšajte citrónovú trávu z Thajska v čaji MISTRAL SPICY TEA LEMON TWIST. Harmonickú zmes sviežich bylín a príjemného korenia dopĺňa organický jemne pálivý zázvor. Táto pikantná kombinácia je vyvážená sviežou mätou a štipkou sladkého drievka z Číny. V každej šálke pohladí zmysly intenzívnou chuťou a lahodnou vôňou.

 

 

 

Ďakujeme, že ste článok dočítali až do konca. V tejto chvíli už pripravujeme ďalší.

podporte nás a vyhrajte

Spoplatnené s PlatbaMobilom.sk.