Liečivé rastliny vedia podporovať zdravie a šetrne zaháňať najrôznejšie neduhy. Stačí siahnuť po správnej bylinke a prírodná vzpruha vám pomôže proti mnohým ťažkostiam. Ideálnu zmes byliniek môžete mať vždy po ruke vďaka radu funkčných čajov od TEEKANNE.

Neustály stres, nespavosť a následné psychické vyčerpanie neradno podceňovať. Prírodné riešenie, ako telo i psychiku upokojiť, prináša bylinný čaj Spánok a nervy. Hlavnú zložku tvorí valeriána lekárska, ktorá tíši vnútorný nepokoj a prináša kvalitný nerušený spánok. V čaji nechýbajú ani dobre známe upokojujúce bylinky medovka a levanduľa, voňavé rastlinky, ktoré dokážu navodiť vnútorné utíšenie, pokojné zaspávanie a celkovú duševnú vyrovnanosť.

Jedným z faktorov, ktorý vie fyzickú pohodu nečakane narušiť, sú rozhodne problémy s močovými cestami. Urologický čaj od TEEKANNE obsahuje overenú trojicu rastlín. Prasličku roľnú, ktorej vňať efektívne podporuje vylučovacej funkcie tela, vňať nažlto kvitnúcej zlatobyle a do tretice aj listy brezy, všadeprítomného stromu, ktorý s chorobami obličiek a močových ciest vie výborne pomôcť.

Vydajte sa po bylinkovej ceste k zdraviu s funkčnými čajmi od TEEKANNE a doprajte svojmu telu harmóniu, ktorá je nevyhnutná pre bezstarostné chvíle.

Objavte aj ďalšie chute čajov Teekanne alebo vyskúšajte čajové recepty. Pre viac informácií a tipov navštívte www.teekanne.sk