Má to byť najdôležitejší deň, ktorý si majú užiť hlavne nevesta a ženích. Ak svadbu zveríte do rúk personálu Hotela Barónka, budú mať mladomanželia čas si významný deň vychutnať a svadobní hostia odídu nadmieru spokojní. Starať sa budú len o to, aby bola dobrá nálada a zábava. 

„Svadbu sme mali pred mesiacom a všetko môžeme len vynachváliť,“ hovorí čerstvá mladomanželka Lenka. „Úroveň organizácie bola na špičkovej úrovni. Každý nám chválil jedlo, rovnako aj obsluhu.“

Výhodou Hotela Barónka je zvýhodnená cena a ľudský individuálny prístup. „Svadba prebehla podľa predstáv a veľkú zásluhu na tom majú aj milí zamestnanci hotela. Využili sme aj ubytovanie pre niektorých členov rodiny, s manželom sme dostali svadobný apartmán grátis ako pozornosť od hotela,“ delí sa o svoje skúsenosti pani Mária.

Do kongresovej sály sa zmestí do 150 ľudí a na želanie je zabezpečená výzdoba, delikátne jedlo je samozrejmosťou. Ak máte menšiu svadbu, k dispozícií sú ďalšie dva reštauračné priestory, v oboch je kapacita 60 ľudí.

Pre pohodlie klientov spravia všetko, preto sa svadobní hostia môžu ubytovať priamo v hoteli – dostanú tridsaťpercentnú zľavu.

„V Barónke je šikovný personál, zariadi čokoľvek, môžete si doniesť takmer všetko. Sú tam príjemní ľudia aj atmosféra, odporúčam!“ chváli Táňa.

Postarajú sa naozaj o všetko, o čom svedčí aj reakcia ďalšej klientky: „Prevádzkari boli úžasní a všetko, čo som chcela, nám splnili – od žehliacej dosky, po nosenie vecí v nedeľu ráno. Pomáhali úplne vo všetkom a personál do rána čakal, kým sa dotancovalo!“

K spokojnosti hostí prispieva aj to, že do kongresových priestorov je samostatný vchod so šatňou.

Sála je priamo prepojená so zimnou záhradou a reštauráciou a jej súčasťou je kaviareň s kapacitou 48 miest.

Samozrejmosťou je bezdrôtové wi-fi pripojenie na internet, klimatizácia, špeciálne osvetlenie, ozvučenie a odhlučenie. Na želanie Vám vedia zabezpečiť aj DJa, živú hudbu, speváka či video a foto.

Pridajte sa k stovkám spokojných neviest!

Viac informácii nájdete na internetovej stránke baronka.sk.

Kontakt:

Hotel **** Barónka

Mudrochova 2

835 27 SK- Bratislava - Rača

Recepcia:

Tel.: +421 2 44 87 23 24, 44 88 20 89

Fax.: +421 2 44 88 54 00

E-mail: recepcia@baronka.sk

Reštaurácia:

Tel.: +421 2 44 88 98 11

E-mail: restauracia@baronka.sk

Marketing:

Tel.: +421 2 44 88 01 57, 44 88 52 80

Fax: +421 2 44 88 52 80

E-mail: marketing@baronka.sk