Veľkonočné sviatky sú tu a s nimi aj príjemný čas plný slniečka, tradícií a radosti na čerstvom vzduchu. Vedeli ste, že sviatky jari nemusia sprevádzať iba kraslice, pečené barančeky a farebné pentličky? S veľkonočnou edíciou od Ferrero sú pre vás pripravené tie najveselšie čokoládové dobroty, aké len svojim šibačom môžete dať.

 

Obrovský Kinder Surprise Maxi

Vajíčka sú odpradávna symbolom života, slnka a jari. Počas Veľkonočných sviatkov rozhodne nemôžu u vás doma chýbať. Čo tak spestriť si tohtoročnú výslužku a pridať ku krasliciam do košíčka aj čokoládové vajíčka a figúrky Kinder Surprise? Tentokrát na vás čakajú v mnohých veselých variantoch – ako je veľkonočný zajačik pre chlapcov i dievčatá, čokoládové kuriatko, či praktický kalíštek na vajíčka v tvare sliepočky. S jarnou edíciou naviac prichádza i obrovský Kinder Surprise Maxi, v ktorom sa ukrývajú obrovské dinosaury alebo bábiky Winx.

Nenahraditeľnou súčasťou Veľkonočných sviatkov sú aj roztomilí zajačikovia a milé ovečky. Plyšovú ovečku nájdete spolu s Kinder Maxi, Kinder Bueno, Kinder Country a Kinder Schoko-Bons vo veľkonočnej edícii Kinder Maxi mix. Svoje obľúbené pochúťky v jarnom štýle objavíte aj v balení Kinder Mini mix. O zábavu sa postará Kinder Mix s veselou čelenkou s uškami veľkonočného zajačika pre chlapcov aj dievčatá. Pre nadšených pestovateľov jarných kytičiek je zase k figúrke čokoládového zajačika priložená záhradná krhlička. Uvidíte, že žiadny šibač neodolá!

 

Zlatá figúrka zajačika

Ferrero pripravilo okrem pestrej edície čokolád Kinder aj elegantnú zlatú figúrku zajačika Ferrero Rocher vyrobenú z mliečnej čokolády s drvenými lieskovými orieškami. Veľkonočný nádych môžu dostať aj vaše spoločné raňajky s lieskovcovou nátierkou Nutella  v špeciálnom sviatočnom 1 kg pohári s motívom veľkonočných vajíčok.

Užite si Veľkonočné sviatky a rozdávajte radosť všetkým okolo. S edíciou od Ferrero to ide samo!