Autorka románov pre ženy ako Žena vplyvného muža, Cudzie vzťahy, či Dobré dni sa začínajú v noci, napísala nový príbeh o láske, zrade, manipulácii a krivde medzi dvoma sestrami, ktoré rozdelila láska k jednému mužovi.

Novinka Hubertove ženy má detektívnu zápletku a spolu s hrdinami sa budete snažiť rozlúsknuť tajomstvá dvoch rodín pomocou záhadného denníka...

 

 

 

O čom teda sú Hubertove ženy? Už vieme, že Emu a Lýdiu rozdelila láska k jednému mužovi. A ako to už chodí, ak vás zasiahne zrada na najcitlivejšom mieste a ešte od najbližšej osoby, pretrhne sa aj to najpevnejšie – pokrvné – puto.

Vášeň a pomsta v tomto príbehu naozaj zničia takmer každého, kto prestane vnímať svet čistými očami a neskazeným srdcom.
Ale aký je Hubert naozaj a kto koho v skutočnosti zradil?

 

 

Aj novinka Hubertove ženy vznikla na základe Adrianinho pozorovania ľudí a početných zápiskov. „Veľmi rada pozorujem ľudí a stále si niečo zapisujem. Viem, že to nie je originálna metóda, ale ak chcete písať, tak je to výborná pomôcka. A keď začnem písať, tak píšem každý deň. A musím mať naozaj pokoj, pretože sa potrebujem prenášať do deja a do pocitov svojich postáv,“ prezradila Adriana Macháčová.