BRATISLAVA. Najnovšie trendy v líčení, manikúre, pedikúre, trendy v strihoch a úprave vlasov na jeseň a zimu, ktoré si návštevníci, hlavne ženy, môžu nechať vysvetliť od odborníkov priamo na mieste. Vysvetliť i vyskúšať.

Na to všetko láka najväčší veľtrh krásy na Slovensku už viac ako 20 rokov vystavovateľov i návštevníkov. A darí sa mu.

 

 

Majstrovstvá Slovenska 

„Minulý rok sa zúčastnilo 207 vystavovateľov a prišlo viac ako 23-tisíc návštevníkov, hlavne ženy. Veríme, že tento rok ich príde ešte viac aj vďaka atraktívnemu sprievodnému programu a prepojeniu s triom zdravotníckych výstav Slovenské dentálne dni, Slovmedica a Non-handicap,“ hovorí pre Ženy v meste hovorkyňa Incheby Martina Macková.

Prvé tri októbrové dni ponúka Interbeauty niekoľko prestížnych súťaží. Budú tam Majstrovstvá SR a Medzinárodné majstrovstvá v manikúre prírodných nechtov, Medzinárodný nail festival Zlaté ruky, celoslovenská súťaž kaderníkov a vizážistov i Majstrovstvá Slovenska v make-upe s postupom na Medzinárodné majstrovstvá v Düsseldorfe. Novinkou vo vlasovej kozmetike bude aj exkluzívny stylingový rad Kardashian Beauty.

 

 

Budú aj Ženy v meste

„Po lete, keď sme striedali slanú alebo chlórovanú vodu, slnko a klimatizáciu a užívali si párty, je dobrý čas dať pleti oddýchnuť a napraviť hriechy leta,“ hovorí Macková. Na veľtrhu sa podľa nej ženy viac dozvedia o tzv. kontúrovaní tváre a nahom make-upe. Hovorí, že návštevníčky sa môžu tešiť aj na ponuku ázijskej kozmetiky. „Používajú nezvyčajné ingrediencie ako sú výťažky z fazuľky mungo či zo slimačieho slizu,“ dodáva Macková. 

Interbeauty už tradične sprevádzajú veľtrhy Esoterika a Biostyl o zdravom životnom štýle.

Mediálnym partnerom veľtrhu je tento rok náš webový portál Ženy v meste, ktorý na záver výstavy predvedie jednu z našich zmenárni v priamom prenose a spojí ju s diskusiou o tom, ako zmeniť svoj život, aby ste si nemuseli vyberať medzi prácou a rodinou. Naše pozvanie na zmenáreň a diskusiu prijali dve známe ženy.

 

 

Ďakujeme, že ste článok dočítali až do konca. V tejto chvíli už pripravujeme ďalší.

podporte nás a vyhrajte

Spoplatnené s PlatbaMobilom.sk.