Ak každý rok zháňate na poslednú chvíľu miesto, v ktorom strávite posledný deň roka, spravte to teraz inak a zabezpečte si program už teraz. Silvestrovský večer v Hoteli Barónka**** prináša príjemnú zábavu pre Bratislavčanov, ktorí chcú veselo a v tanečnom rytme privítať nový rok 2017.

Hotel Barónka**** sa nachádza v príjemnej lokalite na okraji Bratislavy s rýchlou a jednoduchou dostupnosťou do centra. Hostia sa bavia v kongresovej sále a reštaurácii, pričom zábavu tradične zabezpečuje živá kapela, DJ, tanečné a spevácke vystúpenia, tombola a ohňostroj. Na hostí čaká bohaté a chutné menu.

 

 

Hotel Barónka**** ponúka aj iné spoločenské podujatia. Za zábavou tam môžete každý rok prísť aj na Valentínsky ples a Maškarný bál. Poznačte si preto do Vašich kalendárov dátumy 11.február 2017 a 11.marec 2017.

 

 

Spoločenské a kongresové priestory sú k dispozícii aj počas roka, a to napríklad na svadby, plesy, stužkové, rodinné oslavy, ale aj pre kongresy a školenia. Pre klientov je na výber niekoľko priestorov s rôznymi kapacitami až do 220 osôb. Hotelová reštaurácia zabezpečí klientom občerstvenie počas celého dňa. Samozrejmosťou v týchto priestoroch je Wi-Fi pripojenie, klimatizácia, špeciálne osvetlenie, ozvučenie a odhlučnenie.

Neváhajte a rezervujte si lístky na spoločenské akcie Hotela Barónka**** už dnes!

 

HOTEL BARÓNKA****

Mudrochova 2

835 27 Bratislava

02/44872324

recepcia@hotelbaronka.sk

www.hotelbaronka.sk