Upozornenie: Táto kniha je určená len pre dospelých čitateľov a obsahuje explicitné sexuálne scény.

Takúto vetu si môžete prečítať na Amazone pri novinke Rozchod od skúsenej autorky M.J. Summersovej. Hneď po vydaní sa stala bestsellerom, možno aj preto, že Summersová v príbehu rúca mnohé zažité pravidlá romantiky. Vznikol tak nezvyčajný vášnivý milostný príbeh pre všetky romantické duše!

Tridsaťjedenročná Claire zistí, že ju priateľ podvádza s mladučkou kolegyňou. V tej chvíli sa jej zrúti svet. Hnevá sa naňho, no najmä na seba, lebo toľké roky prehliadala, že žila po boku sebca.

Potupená Claire si zbalí kufre a zamieri na turistický ranč do Colorado Springs, uchádzať sa o miesto šéfkuchárky. Keď zbadá svojho nového šéfa Cola, rozbúši sa jej srdce. Je to ten najpríťažlivejší muž, akého videla. Rozum jej hovorí, aby od neho dala ruky preč, len pred pár dňami jej podobný krásavec zničil všetky ideály.

Claire si však nedá povedať a vrhne sa do náruživého milostného vzťahu. Nepotrvá dlho a minulosť sa jej kruto pripomenie, až napokon zasadí najtvrdší úder...

Rozchod je osviežujúca zmena v záplave romantických kníh, ktoré sú si všetky také podobné, že už som zabudla, ktorá postava sa pohybuje v ktorej knihe.“ - aj takéto pochvalné ohlasy zbiera novinka M.J.Summersovej.

Kritici a najmä čitatelia oceňujú pútavosť príbehu a jeho neošúchanosť. Rozchod je vášnivý, smutný, vtipný, vzrušujúci, romantický, sexi. „Je geniálne napísaný a každou otočenou stránkou  si Rozchod užívate viac a viac,“ dodáva čitateľ na oficiálnom webe autorky.

 

 

Prečítajte si aj Čo udrží manželstvo pohromade po 20 rokoch?