V apríli pokračujeme druhým zo série inšpiratívynch workshopov, ktoré náš portál spustil v spolupráci s agentúrou Speakers. Spolu s kvalitnými a skúsenými spíkrami a spíkerkami vám chceme pomôcť lepšie si nastaviť život, rozšíriť vaše vedomosti, obohatiť vás o nové skúsenosti i kontakty a pomôcť vám zorientovať sa v dobe, kde máme pretlak informácií.

Druhý workshop, ktorý bude 20. apríla v hoteli Aston, povedie ZUZANA ZÁHRADNÍKOVÁ, ktorá pôsobila viac ako 15 rokov v medzinárodných IT korporáciách ako Senior manažérka, mentorka, trénerka a facilitátorka. U posledného zamestnávateľa viedla Talent modul pre kľúčových zamestnancov firmy s potenciálom na manažérske pozície, ktorý bol zverejnený aj v časopise Forbes. 

Ako manažérka viac ako 50-členného tímu ľudí z ôsmich krajín sveta mala 30-percentné zlepšenie spokojnosti zamestnancov pod jej vedením. Bola inšpiratívnou spíkerkou na tému TALENT v IBM, MEDUSA Group, Maxman Consultants, nadáciu PONTIS, materských centrách a viacerých vysokých školách. 

Dnes je majiteľkou firmy Career Spring s.r.o. a naplno sa venuje svojej vášni a tou je prinášať klientom záhradu ich talentov, silných stránok, schopností a zručností. Zároveň je lektorkou mäkkých zručností a personalistiky. Inšpirovala aj TEDx rečou na tému Uncode your What is my dream job..
 

S našim portálom a agentrou Speakers povedie workshop na tému: Využi svoj potenciál a ostaň sama sebou, na ktorý vás pozýva aj vo videovizitke:
 

 

Vstupné 20 eur, pre členky Klubu Žien v meste 15 eur. Lístky si kúpite tu: https://bit.ly/2H0Lt4w