Česká-poľská rocková speváčka Ewa Farna (23) sa vydala. Vzala si gitaristu zo svojej kapely Martina Chobota. O svadbe informovala sama na svojom facebooku.

 

Farna oznámila svadbu na facebooku

„Drahí fanúšikovia, ani neviete, aká som šťastná, že vás o tom môžem informovať sama a mojimi slovami. Keď sa veľmi chce, tak aj vo svete šoubiznisu to ide. Alebo máme skrátka šťastie na ľudí okolo, ktorým dôverujeme a oni tú dôveru nesklamali,“ napísala status na svojom facebookovom profile, pod ktorý jej dalo like už 12-tisíc fanúšikov.

 

 

Mladá speváčka, ktorá sa aj v našom rozhovore sťažoval na útoky slovenského, českého i poľského bulváru, sa vydala tajne a utajila svadobný deň pred médiami..   

„Pred pár dňami sme sa s mojím Martinom vzali a prežili sme najkrajší deň nášho života. Po štyroch rokoch vzťahu a 9-ročnom priateľstve v kapele. Čo viac dodať. Milujte sa,“ odkázala fanúšikom Ewa Farna.

 

Ewa Farna. Foto - Stano Stehlík

 

Farna má úspechy v troch krajinách

Farna sa presadila hneď v troch krajinách. V Česku ako mladá rocková speváčka s českým občianstvom, ktorá získala bronzového Slávika. Nadchla Poľsko ako talent s poľskou národnosťou, ktorý vydal v roku 2009 najlepší album. A získala si Slovensko, kde urobila desiatky koncertov, vyhrala súťaž Musiq1 Awards a stala sa najmladšou porotkyňou v súťaži Česko Slovenská SuperStar.

 

Prečítajte si aj Najhorší je asi bulvár v Česku, ale nevšímam si ho, hovorí speváčka Ewa Farna