Grand Hotel Pressburg leží na okraji Bratislavy v mestskej časti Petržalka na brehu známeho bratislavského jazera Veľký Draždiak v mestskom lesoparku, čím návštevníkom hlavného mesta poskytuje netradičný zážitok z pobytu.  Ubytovanie uprostred rozľahlej zelenej záhrady s výhľadom na jazero vyvoláva dojem pokojnej vidieckej atmosféry, pričom centrum mesta je vzdialené len 10 minút cesty autom.  Návštevníkom hotela ponúka komfortné ubytovanie v moderných izbách s výhľadom na jazero a okolie. K dispozícii je 23 jednolôžkových izieb, 59 dvojlôžkových izieb , 2 nadštandardné bezbariérové izby a pre tých najnáročnejších klientov 2 mezonetové apartmány s balkónom a s výhľadom priamo na jazero Veľký Dráždiak.

 

 

Ideálne priestory pre konferencie

Nový koncept Grand Hotela Pressburg sa zameriava na firemnú klientelu, ktorá pre svoje podujatia hľadá výnimočný priestor v kombinácii s profesionálnymi službami. Konferenčné priestory s rozlohou 700 m² umožňujú zorganizovať konferencie, kongresy, rôzne firemné podujatia, teambuldingy, plesy alebo oslavy pre 600 až 1000 ľudí. Konferenčný priestor je možné rozdeliť aj na dve menšie miestnosti. Všetci účastníci ocenia najmä ľahkú dostupnosť zo všetkých hlavných cestných ťahov – z Viedne, Prahy aj Budapešti a pohodlné parkovanie pred hotelom s dostatočným množstvom parkovacích miest. V jarných a letných mesiacoch je možné organizovať podujatia aj v rozľahlej záhrade hotela. Nový vyškolený tím profesionálov sa postará o bezproblémový priebeh a organizáciu doplnkových podujatí.

 

 

Moderná slovenská kuchyňa

Kulinárske špeciality slovenskej kuchyne uspokoja aj toho najnáročnejšieho gurmána. Reštaurácia s vidieckou atmosférou disponuje aj vlastnou vinotékou s kvalitným vínom. Hostia si môžu vychutnať dobrú kávu či pohár vína okrem reštaurácie aj v zimnej záhrade, Lobby bare alebo na letnej terase v tieni stromov s výhľadom na jazero. 

Novinkou reštaurácie sú piatkové kulinárske večery, na ktorých môžu hostia reštaurácie zažiť výnimočný gastronomický zážitok. Romantickú atmosféru dopĺňa živá hudba.

 

 

Štýlová oslava v rodinnom kruhu 

Hotel je dobrou voľbou aj pre organizáciu rodinných udalostí ako sú oslavy, svadby, jubileá, promócie či krstiny. Všetky podujatia je možné usporiadať v priestoroch prispôsobených počtu ľudí alebo vonku v záhrade. Najmä svadobný obrad pod holým nebom uprostred rozkvitnutej záhrady sa stane nezabudnuteľným zážitkom. V kombinácii s hostinou a ubytovaním na jednom mieste výrazne uľahčí novomanželom organizáciu tohto slávnostného dňa. 

Grand Hotel Pressburg je zároveň miestom, kde sa môžu zastaviť bratislavské rodiny po príjemnej prechádzka na kávu s chutným dezertom a pokochať sa upravenou záhradou. Pre deti je k dispozícii detské ihrisko.