Správna odpoveď na súťažnú otázku - Za aký čas Urinal Express pH neutralizuje kyslé pH moču a prinesie úľavu pri nepríjemných pocitoch, je do 30 minút. Tu sú vyžrebovaní viťazi, GRATULUJEME:

 

Mária Frnová, Horné Rakovce

Ivan Bútor, Martin

Jana Pelegriniová, Hliník nad Hronom

Martina Steinerová, Považská Bystrica

Michaela Horváthová, Senec

 

 

Urinal Akut je najsilnejší prípravok z produktového radu Urinal. Základom je kvalitný extrakt z kanadských brusníc štandardizovaný na PAC – proanthocyanidíny. Kanadské brusnice sú bohatým zdrojom bioflavonoidov, fenolických zlúčenín a iných prírodných látok. Vďaka týmto látkam sú doslova elixírom pre močové cesty. Obsiahnutý vitamín D podporuje správnu funkciu imunitného systému, ktorý telo chráni. Je dôležitý aj pre vstrebávanie vápnika a fosforu. Pomáha zachovať pevnosť kostí a zubov. Zlatobyľ obyčajná podporuje vylučovanie a vyplavovanie nežiaducich látok z močového mechúra. Nestrácajte čas a začnite užívať Urinal Akut už pri prvých príznakoch. Odporúčaný čas užívania Urinalu Akut je 1 týždeň. Pre komplexnú starostlivosť odporúčame použiť spolu s doplnkom stravy Urinal Express pH.

Nepríjemné pocity pálenia a rezania bývajú často spôsobené prekyslením pH moču. Urinal Express pH rýchlo neutralizuje kyslé pH moču a prináša úľavu pri nepríjemných pocitoch. Teplý alebo studený nápoj s efektívnym pomerom účinných látok Urinal Express pH rýchlo uľavuje a výborne chutí. Príprava je jednoduchá: sypký obsah vrecúška stačí presypať do šálky či pohára, zaliať vodou, zamiešať a vypiť. Navyše obsahuje extrakt z brezy pre zdravie močových ciest a brusnicový extrakt. Jeho výhodou je, že je vhodne kombinovateľný s Urinalom Akut aj s klasickou liečbou infekcie močových ciest.

Urinal Akut užívajte spoločne s Urinalom Express pH počas prvých dvoch najkritickejších dní. Tieto dva prípravky sa navzájom synergicky dopĺňajú, prinášajú podporu zdravia močových ciest aj vytúženú úľavu a napomáhajú vyplavovať nežiaduce látky z močového ústrojenstva. Ďalšie dni pokračujte
s Urinalom Akut.

 

Prečítajte si aj Pravidlá dlhodobej vedomostnej SMS súťaže ZENYVMESTE.SK