Chystáte sa na ples či firemný večierok? Nezabudnite sa pri prípravách vhodne postarať aj o svoju pokožku. Aby bola pokožka krásna a žiarivá, je potrebné odstrániť z nej odumreté čiastočky, vyživiť a hydratovať ju. To všetko zabezpečí prírodný kávový peeling MARK Golden Shine, ktorý si zamilujete hneď z niekoľkých dôvodov. Ide o peeling z prírodných ingrediencií, ktorý možno používať na tvár i telo.

Obsiahnutý kávový olej funguje ako silný antioxidant, pomáha stimulovať tvorbu kolagénu a elastínu. Účinne bojuje aj proti vráskam, striám či celulitíde a pomáha pri čistení pleti. Vhodný je aj pre pleť so sklonom k ​​akné. Bio šípkový olej zas pôsobí proti starnutiu pokožky a vďaka svojmu oranžovému zafarbeniu pleť jemne tónuje, rozžiari a zjednotí jej prirodzený odtieň. Účinným pomocníkom je aj pri hojení jaziev či redukciu pigmentových škvŕn.

 

Súťažná otázka znie:

Aké prírodné oleje obsahuje MARK Golden Shine?

 

a) šípkový, mandľový, kávový, marhuľový a avokádový olej

b) kokosový, mandľový, kávový a šípkový olej

c) marhuľový, kávový, avokádový, šípkový a kokosový olej

 
Správnu odpoveď nájdete na www.markscrub.com
 

Prírodný kávový peeling MARK Golden Shine môžu teraz získať traja z vás, ak správne odpoviete na súťažnú otázku. Odpovede pošlite na zenyvmeste@gmail.com do 22. februára 2019. Výhercov a výherkyne uverejníme na našej webovej i facebookovej stránke.

Prečítajte si aj Pravidlá dlhodobej vedomostnej SMS súťaže ZENYVMESTE.SK