Stačí, ak odpoviete na jednoduchú otázku a môžete získať 2 vstupenky na barokovú operu podľa vlastného výberu a k tomu 1 noc v dvojlôžkovej izbe v hoteli s raňajkami a parkovaním v strede mesta Olomouc. Druhý v poradí získa hodvábnu šatku s barokovým motívom, tretí kozmetiku: telové mlieko, sprchový gel a antistresovy krém na ruky a nohy. 

 

Súťažná otázka:

Ako znie titulok poslednej zo série reportáží o ženách, ktoré pracujú v noci?

 

Ak si myslíte, že titulok znie: Strávili sme noc s vodičkou električky, ktorú si fotia aj zahraniční turisti pošlite SMS v tvare SUTAZ ANO na číslo 7407. Ak si myslíte, že to nie je presný titulok, pošlite SMS  s odpoveďou NIE v tvare SUTAZ NIE na číslo 7407. Cena SMS je 1 EUR s DPH. Svoje šance na výhru môžete zvýšiť poslaním viacerých SMS správ. Hlasovať môžete do 18. júla 2017, výhercov uverejníme na našej webovej i facebookovej stránke.

 

Baroková opera v Olomouci.  Foto - CzechTourism

 

Hotel bude upresnený po vybraní termínu opery. Program Olomouckych barokových slávností nájdete tu: http://baroko.olomouc.eu/program-2017/. Všetky predstavenia sú v centre mesta – v rekonštruovanom jezuitskom konvikte. Pobyt je nutné absolvovať do 30. júla 2017.

 

Prečítajte si aj Pravidlá dlhodobej vedomostnej SMS súťaže ZENYVMESTE.SK