BRATISLAVA. Od marca spúšťame v spolupráci s agentúrou Speakers sériu workshopov, ktorá vám pomôže lepšie si nastaviť život, rozšíri vaše vedomosti, obohatí vás o nové skúsenosti i kontakty a pomôže vám zorientovať sa v dobe, kde máme pretlak informácií. S kvalitnými a skúsenými spíkrami a spíkerkami budeme raz za mesiac riešiť balance managment, vnútornú spokojnosť, manipuláciu okolia, finančnú gramotnosť, či iné témy, vypočujeme si i úspešné životné príbehy. 

 

Prvý bude 23. marca

Začíname 23. marca v hoteli Aston s témou Balance management: Zaslúžite si byť víťazkou. Workshop povedie životná a vzťahová koučka, lektorka, mentorka a blogerka Mgr. Janette Šimková, ktorá je priekopníčkou life koučingu na Slovensku s deväťročnou praxou a viac ako 2500 odkoučovanými hodinami.

„Téma síce znie Balance management: Zaslúžite si byť víťazkou, ale víťazstvo u nás neznamená úspech v zmysle, že dosiahnete nejakú pozíciu alebo zmeníte prácu, či v niečom konkrétnou uspejete. O víťazstve budeme uvažovať z pohľadu toho, ako sa hýbať vpred, rásť, snívať s túžbou a vášňou, ako vkladať celé srdce do všetkého zmysluplného, ako sa nenechať limitovať obmedzujúcimi presvedčeniami… Len tak si s postojom pokorného víťaza každý večer pred spaním s vďačnosťou uvedomíte, že viete kto ste, po čom túžite a čo môžete svetu ponúknuť,” hovorí pre Ženy v meste Janette Šimková.

Workshop bude interaktívny, tak, aby sa zapojili všetci – tí, čo chcú reagovať i diskutovať, ale aj tí, čo chcú len počúvať a konfrontovať svoje život s tými druhými bez slov, či sa len utvrdiť v tom, čo už sami naštartovali.   

 

 

Vyskúšate si jednoduché techniky 

Na workshope sa dozviete, ako v sebe rozvíjať stav vnútornej spokojnosti vďaka maličkostiam, byť citlivejšie k svojim potrebám, sebe aj blízkym dopriať viac harmónie vďaka láskyplnej starostlivosti, nehy a zhovievavosti, venovať pozornosť skutočne dôležitým veciam, či byť bez stresu zodpovednými za svoj život a za to, čo v ňom vytvárate.

Vyskúšate si tiež jednoduché techniky, ktoré od vás nechcú, aby ste dramaticky menili svoj život. Nie je dôležité, čo robíte, ale ako to robíte. 

Partnerom prvého podujatia je firma Philip Morris. “Philip Morris je multikultúrna spoločnosť s vysokým percentom žien na vedúcich pozíciách. Našim cieľom je poskytovať rovnaké príležitosti mužom aj ženám a umožňovať im profesionálny, ale aj osobnostný rozvoj. Aj preto sme podporili toto podujatie, ktoré sa venuje ženám a ich osobnostnému rastu,” vysvetlila Marcela Krajčová, vedúca oddelenia HR vo Philip Morris Slovakia. 

 

Workshop bude 23. marca 2018 od 9.00 hod. do 11.hod v Hoteli Aston na Bajkalskej 22. Pre členky Klubu žien v emste je vstupné 15 eur, pre nečlenky 20 eur. Prihlásiť sa treba na zenyvmeste@gmail.com.

 

Partner podujatia: