Radi počas prázdnin cestujete po Slovensku a Česku? Tak pre vás máme skvelý tip, ako si vaše výlety ešte viac spestriť. Či už sa vydáte do Banskej Štiavnice alebo na Karlštejn, budú na vás čakať originálne Nutella brány a s nimi aj možnosť zapojiť sa do súťaže o ročnú zásobu tejto obľúbenej lieskovo-orieškovej nátierky.

Pre tých, ktorí sa na výlet nedostanú, je tu od augusta špeciálna limitovaná edícia "S Nutelláskou", vďaka ktorej sa môžete na 15 najkrajších miest našich krajín preniesť z pohodlia vášho domova.

Nutella vytvorila s pomocou lokálnych umelcov celkovo 7 unikátnych brán. Ich vzhľad je inšpirovaný okolím a históriou miest, na ktorých sa nachádzajú. Brány môžete nájsť v Banskej Štiavnici a na Spišskom salaši. V Česku pri hrade Karlštejn, na Sněžke, v Českom Krumlove, Dolných Vítkoviciach či vo Veľkých Bíloviciach.

„Hlavnou myšlienkou tohoto projektu je podpora krás Slovenska a Česka. Pri výrobe brán sme oslovili aj lokálnych umelcov, aby sme ešte viac posilnili neopakovateľnú atmosféru každého miesta,“ povedala Barbora Šrutková, brand manažérka značky Nutella. 

Výletníci sa môžu navyše zapojiť do súťaže o novú limitovanú edíciu „S Nutelláskou“, na obaloch ktorej je znázornených 15 najkrajších miest Slovenska a Česka, napríklad Kláštorská roklina, Štrbské Pleso, Hluboká nad Vltavou či Adršpach. Stačí navštíviť jedno zo siedmich miest s Nutella bránou, odfotiť sa a nahrať fotografiu na súťažnú webstránku www.snutellaskou.sk. A ak pošlete fotografie všetkých siedmich brán, môžete vyhrať zásobu nátierky Nutella na celý rok. Celkovo bude rozdaných 1000 pohárov limitovanej edície. Súťaž prebieha do 31. októbra, žrebovanie začne od 1. novembra.

Pridajte sa k nám „S Nutelláskou“ na cestu za dobrodružstvom a sladkými výhrami.